keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Úložný priestor naviac ocení každá rodina
Nákupy

Úložný priestor naviac ocení každá rodina

Komfort spolu s luxusom a praktickosťou je možné spojiť, svedkom toho sú springbox postele, ktoré sú nielen dizajnovo zaujímavé a pekné, ale hlavne praktické. Nazývajú sa aj americké postele, majú veľký úložný priestor, určený na elegantné ukrytie posteľnej bielizne či všetkého, čo momentálne v spálni nevyužívate. Štandardný rozmer, v ktorom sa vyrábajú, je 180x200cm.

V takejto posteli sa musíme vyspať do ružova...

Predajne spoločnosti ALBERO ponúkajú mnoho druhov a typov postelí, medzi ktorými určite zaujmú springbox postele. Obchod má dlhú tradíciu a predáva nábytok a bytové doplnky od renomovaných európskych a slovenských výrobcov, ich tovar je kvalitný, originálny a za primerané ceny. Odborne vyškolený personál vám v predajniach pomôže s výberom a poradí pri rozhodovaní, ktorý tovar si vybrať a prečo.

Zákazníci hľadajú postele, ktoré sú primerane štýlovo a dizajnovo zhodné s ich predstavami o tom, ako by mala ich kvalitná posteľ vyzerať. springbox postele Musia spĺňať aj praktické požiadavky, a tie dokážu splniť springbox postele, ktoré sú kompromisom medzi luxusom a funkčnosťou. Postele sú konštruované tak, že ich spodná časť je jeden veľký úložný priestor, kam sa zmestí veľa vecí, ktoré sa v spálni využívajú, napríklad posteľná bielizeň a podobne. Skladajú sa z dvoch veľkých matracov, ktoré ležia na vyvýšenej ploche a ich súčasťou je aj čelo. Stoja na kovových nôžkach. Vhodné sú do rodinných domov, ale aj do bytov.

Pohodlie a praktickosť oceníme všetci

Manželské postele s úložným priestorom určite splnia vaše očakávania, vybrať si môžete aj štýl, v akom je vyrobená, dizajnové prevedenie a tiež farebné vyhotovenie, no na vašom rozhodnutí je aj to, či to bude posteľ s látkovým poťahom alebo kožená. Posteľ tvorí základňa s pridaným pružinovým systémom, nožičky a masívne čelo. Za príplatok si zákazník môže objednať posteľ s motorovým polohovaním. Štandardne sa vyrábajú v šírkach 100, 120, 140, 160, 180 a 200cm a dĺžky sú 200, 210 a 220cm. Spotrebitelia budú určite spokojní so širokou ponukou výberu a kúpia si posteľ, na ktorej sa im bude dobre a pohodlne ležať.