keyboard_arrow_right
Nechty, ktoré tento rok musíte mať
Nezaradené

Nechty, ktoré tento rok musíte mať

Mnoho žien sa okrem návštevy kaderníka zameriava aj na návštevu manikúry. Najmä gélové nechty sú mimoriadne obľúbené. Na niekoľko týždňov máte postarané o kvalitné krásne nechty, ktoré netreba žiadnou udržiavať a ktoré budú stále v bezchybnom stave. Aké gélové nechty preferujete? Tu je zopár tipov na nechty, ktoré idú tento rok.

gél

Klasické ombré

Či je leto a či zima ombré nechty nikdy neomrzia. Niektoré ženy ich dokonca ani za iný štýl či farbu nechtov nevymieňajú. Ako vyzerajú ombré nechty? Pamätáte sa ešte na hit s ombré vlasmi? Korienky tmavé postupne prechádzajúce do svetlejších koncov. Podobne vyzerajú aj ombré nechty. Klasická varianta je v podobe ružovo bielej kombinácie. Gély v odtieňoch slabo ružovej, telovej či iných nude odtieňov postupne prechádzajúce do bielych koncov vyzerajú skutočne nádherne. Obľúbené sú aj na rôzne spoločenské príležitosti. Ombré nechty sú lepšou variantou francúzskej manikúry.

Fraby, farby, farby

Máme leto a to je najlepším obdobím na experimentovanie s nechtami. Nemusíte sa báť rôznych nových farieb. Vylúčené nie sú ani neónové odtiene. Stále sú hitom ružové, oranžové či zelené odtiene. Pri takto výrazných odtieňoch však zabudnite na množstvo kamienkov či iných aplikácii. Farebné gélové nechty najkrajšie ukážu čisté. Počas leta sú veľkým hitom aj biele nechty. Najmä na opálenej, snedej pokožke vyniknú biele nechty nádherne. A to ako na rukách, tak aj na nohách.

gélové nechty

Matné nechty

Aj keď matné nechty zažívali veľký boom už pred niekoľkými rokmi, stále sú v kurze. A ukážu veľmi pekne. V matnej podobe môžete zvoliť aj neónové letné farby, ale nič nepokazíte ani čiernymi matnými nechtami. Túto sezónu je mimoriadne obľúbená armi zelená farba. Pokiaľ ste aj vy fanúšičky gélových nechtov, navštívte internetovú stránku d-nails.sk, kde sa o gélových nechtoch dozviete oveľa viac.