keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
„Zlý“ muži
Muži

„Zlý“ muži

Akurát od včera sa nad tým zamýšľam, prečo nás ženy tak veľmi priťahujú zlý muži. Len si to predstavte vidíte nádherného muža a neviete odolať. Viete, že nie je dobrý a nikdy nebude mužom s ktorým chcete ostať. No napriek tomu vás neskutočne priťahuje. Prečo práve dobré a nevinné dievčatá stále naletia takýmto chlapom. Je to naozaj v nás? Máme niečo, čo ich tak veľmi priťahuje? Určite áno! Pre týchto mužov sme niečo ako magnet. Láka ich, že sme iné ako sú oni, sme pre nich tak nevinné a to ich neskutočne priťahuje.

svaly

Niekedy to nie je zlé byť s takýmto mužom, no musíte vedieť držať si odstup. Mňa osobne niekedy láka ísť s niekým takým von a odviazať sa. S týmito mužmi to totiž ide veľmi ľahko a sú veľmi zábavný. Cítite sa pri nich výnimočne a premeniť sa na sexy ženu je niečo, čo raz za čas potrebujem. Obliecť si niečo neuveriteľne príťažlivé a len tak si vyraziť s krásnym chlapom niekam do baru. To je to, čo ma na tom láka najviac.
Sú úžasný a očarujúci a nám sa podlamujú kolená. Je to niečo celkom iné ako vzťah. V tomto prípade ide o vášeň a nie o lásku. Dominuje tu pocit výnimočnosti a chuť po obdive od ostatných ľudí. S nimi sa cítime tak príjemne a výnimočne. Atraktívne a dobré ženy sú často veľkou výnimkou. Sme niečo ako ohrozený druh, ktorý chcú chlapi získať. Chcú mať pri sebe krásnu ženu, ktorá je navyše veľmi dobrá. Je to pre nich ako zakázané ovocie.

muž

Pre nás ženy to je tiež veľmi príťažlivé, pretože je to pre nás niečo nové. Dobrý chlapci nás jednoducho nezaujímajú, sú pre nás veľmi nudný. Sme radi keď si môžeme chlapa získať a obmotať si ho okolo prsta. Nemáme radi keď je to príliš jednoduché. Myslím si, že je to jednoducho v nás. Máme to v sebe zakorenené. Láka nás to až veľmi na to aby sme odolali. Ani ja to jednoducho neviem, snažím sa ale držať si odstup. Keď som sama a nemám priateľa nevadí mi to, kým v tom nie sú city.