keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Swarowski – luxusné šperky s eleganciou
Nákupy

Swarowski – luxusné šperky s eleganciou

Žena a šperk patria odpradávna spolu. Už v dávnej histórii sa dievčatá a ženy dekorovali ručne zhotovenými doplnkami, drahými kovmi a šperkami. Upozorňovali na ich krásu a výnimočnosť.

Bez ohľadu na storočie aj dnes sa chcú ženy páčiť a upozorniť na seba. Zároveň chcú mať aj sami pre seba výnimočný pocit každý deň.

SWAROWSKI Elements Gameon im ponúkajú širokú paletu luxusných a elegantných šperkov vhodných na každú príležitosť. Historia Swrowskeho kryštáľov pochádza z Rakúska a ich výroba sa datuje od začiatku 19 storočia. Známa rakúska rodina pod vedením Čecha p. Daniela Swarowského postupne zdokonaľovala svoju patentovanú technológiu špeciálneho obrusovania vzácnych kameňov až do dnešnej podoby nadčasových a elegantných šperkov.

crystals-761083_640

Ich podstata je v jednoduchej kráse, ktorá sa vkusne a dokonale trbliece vďaka patentu a dokonalému vybrúseniu. Kryštály sú zasadené v špeciálnej ocele pre bižutériu alebo v puncovanom pravom striebre 925/1000.

Swarowski bižutéria sa zaraďuje medzi popredné šperkárske firmy a jej pravidelné prezentácie a novinky uvádzajú do života svetoznáme modelky.

Krásu, nezvyčajnosť a brilantný lesk Swarowskeho kryštálov sa nedá prehliadnuť. Upútajú Vás vypracovaním, nadčasovým designom a univerzálnosťou. Sú vhodné k rifliam a tričku a krásne pôsobia aj pri malých čiernych šatách.

V ponuke nájdete širokú kolekciu retiazok, náramkov, prsteňov a iných šperkov s nespočetným množstvom kamienkov, rôznych farebných kombinácií a tvarov. V obľube sú aj sety – náramkv, prstene a retiazky v jednom dizajne.

swarovski-3155933_640

Swarowskeho bižutéria je vhodný darček. Už samotné darčekové balenie je unikát ozdobený malým kryštálikom. častokrát V ponuke sú dokonca aj prívesky na kľúče, dizajnové USB kľuče, perá, púzdra na mobily.

Zaujímavosťou je aj múzeum Swarowski vo Viedni, kde môžete načerpať inšpiráciu.

Skutočne široký a nápaditý výber, ktorý je unikátny, skvostný a jedinečný.