keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Spestrite si domácnosť farebnými akcentmi pomocou LED pásikov
Nákupy

Spestrite si domácnosť farebnými akcentmi pomocou LED pásikov

Možnosti a spôsoby osvetľovania sa dnes líšia od tých v nedávnej minulosti. Pribudli totiž moderné typy osvetľovacích telies a zdrojov svetla, ktoré sú variabilnejšie a dajú sa prispôsobiť potrebám a nárokom zákazníkov. Chcete si doma vytvoriť farebnú oázu, každú miestnosť v inom farebnom tóne alebo zvýrazniť len nejakú časť či predmet v domácnosti? Žiadny problém, s LED pásikmi to pôjde jednoducho a rýchlo. Sú totiž z takého materiálu, ktorý sa prispôsobí každému tvaru a dokonca ich umiestnite aj tam, kde by to s klasickými zdrojmi svetla nebolo možné.

farebné led pásy

Veľmi často sú pásiky využívané na dekoratívne účely, keď farebne zvýraznia napríklad rám zrkadla, police v izbe alebo barový pult, už tradične sa nimi podsvieťuje kuchynská linka, ale je možné, aby slúžili aj ako hlavný zdroj osvetlenia domácnosti či kancelárskych priestorov. Všetky LED pásy je možné ovládať diaľkovým ovládačom, cez zapnutie a vypnutie až po zmenu intenzity a farebného odtieňa svetla podľa vašej momentálnej nálady.

Inštalácia je jednoduchá a elegantná, pretože pásiky je možné ukryť do sadrokartónu alebo pod lištu a v tejto polohe nebudú narušovať celkový dojem z interiéru. Kam a ako ich umiestnite, je len na vás. V ponuke je široký záber týchto svetiel v rôznych kategóriách v závislosti od typu SMD diód a farebnosti, na výber máte 12V a 24V pásy. Biele odtiene vám dovoľujú využiť škálu od neutrálnej cez studenú až po teplú bielu farbu, no ak vám led pasik ani to nestačí a chcete mať všetky, zaobstarajte si pásiky z kategórie Dual-White, ktorá umožňuje zmenu odtieňa podľa vašej nálady len jednoduchým ovládačom. V prípade záujmu o farebné osvetlenie je výbornou voľbou RGB a RGB-W pásik. Existuje v širokej škále farieb a vy iba pomocou ovládača môžete mixovať rôzne farby a zvoliť si aj všelijaké farebné efekty a prechody.

house-2609712_640

LED pásiky umiestniť aj na to najproblémovejšie miesto nie je žiadna veda, pretože na zadnej strane majú obojstrannú lepiacu pásku, ktorou ich ľahko pripevníte, sú maximálne variabilné a flexibilné, a to, čo dokážete s týmito typmi svetelných zdrojov, vám neposkytne žiadne iné svietidlo.