keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Romantické filmy nie sú len pre nežnejšie pohlavie. Tieto 4 ocenia aj muži
Muži

Romantické filmy nie sú len pre nežnejšie pohlavie. Tieto 4 ocenia aj muži

Trávite krásny filmový večer so svojou polovičkou a neviete sa dohodnúť na filme? Zatiaľ čo ona chce pozerať „presladené“ romantické filmy, vy by ste si radšej pozreli poriadny akčný film? Ak sa vám ju nepodarí naň presvedčiť, existujú predsa len filmy s nielen romantickou podstatou, ktoré zaujmú aj vás.
sledování filmu
Ruby Sparks (2012)
Romantická fantasy komédia, v ktorej kedysi úspešný a tvorivý spisovateľ Calvin trpí krízou, ktorá poznačila jeho tvorivú aj ľúbostnú kariéru. Tento blok prekoná až vytvorená postava Ruby, ktorá nepreberie k životu len spisovateľa, ale aj samú seba. Calvin stojí pred zásadným rozhodnutím. Dopísať príbeh alebo to celé nechať na osud? Nejde však len o klasický romantický príbeh, na povrch napokon vyjde aj spisovateľova temná stránka.

Absolvent(1967)
Rodičia Bena po jeho úspešnom ukončení štúdia zorganizujú večierok, na ktorom nechýba rodina Robinsonovcov. Pani Robinsonová poprosí Bena, aby ju odprevadil domov, keďže je hlboká noc. Podarí sa jej zviesť Bena, ktorý sa však neskôr zaľúbi do jej dcéry, čo sa však pani Robinsonovej nepáči a jej hlavným cieľom sa stane pomsta.
veselý absolvenst
La la land (2016)
Novinka, ktorá si získala úspech nie len u žien, ale aj u mužov. Romantický muzikál, dráma, v ktorej je vyobrazených niekoľko tanečných čísel, vášnivý vzťah dvojice rozvíjajúci od lásky až po trpké sklamanie.

Statočné srdce(1995)
Film, ktorý v sebe nenesie len prvky romantiky, ale aj akčnosti. Je inšpirovaný historickou postavou Williama Wallace. William sa v 13. storočí postaví na odpor proti anglickému kráľovi Eduardovi I. Jeho ženu Murron, sa jedného dňa pokúsia znásilniť anglickí vojaci, William sa tejto situácii pokúsi zabrániť, avšak jeho ženu Murron popravia.

Zaujal vás nejaký z týchto filmov? Ak predsa len nie, existujú dve riešenia: presvedčiť svoju polovičku na niečo akčnejšie alebo film rovno preskočiť. 😉