keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Oblečte si klasické jeansy
Nákupy

Oblečte si klasické jeansy

V móde môžete experimentovať prakticky s čímkoľvek. Pri obliekaní dnes už neplatia takmer žiadne pravidlá a kombinovať môžete jedno s druhým. Ponuka na trhu je presýtená rôznymi kúskami oblečenia. No aj tak vždy boli, sú, a aj budú najpopulárnejším kúskom oblečenia práve jeansy Bigstarjeans. Dnes si už však môžeme vyberať z rôznych strihov.

Slim.

Slim džínsy sú obtiahnuté no pri členkoch mierne voľné. Pôsobia moderne a vhodné sú aj pre plnšie postavy. Obľúbené sú vďaka ich pohodlnosti.

jeansy

Skinny.

Skinny džínsy sú jedny z najobľúbenejších za posledné roky. Ide o obtiahnutý strih, vďaka ktorému dokonale vyniknú vaše krivky. Pokiaľ chcete ešte viac upútať na vaše nohy, v ponuke sú tiež super skinny džínsy ktoré obopínajú vaše telo v maximálnej miere.

Push up.

Džínsy s Push up efektom pôsobia sexy vďaka efektu, ktorý vytvoria na vašom pozadí. Dokážu vyčarovať aj z malého, nenápadného zadku pozadie ako po transplantácii. Push up džínsy sú u žien obľúbené vďaka tomu, že vyčarujú dokonalú postavu a muži ich majú radi kvôli ich vzhľadu na ženskej postave.

zips

Wide.

Wide strih džínsov je momentálne veľmi populárny, len nie je vhodný pre každého. Nie každý vie takýto voľný štýl nosiť. Džínsy majú vysoký, obtiahnutý pás a postupne sa smerom ku členkom rozširujú. Nemusia mať dĺžku ani po členky. Sú však mimoriadne obľúbené najmä u mladých ľudí, pretože pôsobia veľmi štýlovo a trendy.

Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek strih džínsov, rifle nikdy nevyjdú z módy. Dokážete ich ľahko skombinovať s čímkoľvek. Hodia sa ako k bežnému tričku, tak aj elegantnému saku. To isté platí aj v kombinácii s obuvou. Aj keď najčastejšou obuvou k džínsom sú tenisky, určite ste sa stretli už aj s lodičkami či iným druhom obuvi. Pokiaľ zháňate nové rifle, navštívte stránku bigstarjeans.sk, kde nájdete širokú ponuku moderných džínsov vo výbornej kvalite za rozumnú cenu, z ktorých si vyberie určite každý.