keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Nové auto , kúpa bez problémov
Auto moto

Nové auto , kúpa bez problémov

Vaše staré auto Vám doslúžilo  a chcete si kúpiť nové . No problém je , odkiaľ si ho zakúpiť aby Vás niekto neoklamal.

►Oficiálne predajne
U oficiálnych predajni sa môžete spoľahnúť na to že Vám predajú poriadne , nové auto. Málo kilometrov , nízka spotreba . a poriadna výbava je sen každého vodiča . No nie vždy si môžete dovoliť nové auto. Kúpa nového auta Vás môže stáť od desať do 50 tisíc eur , alebo s možnosťou splátok od 90 do 550 eur , no celková splátka záleží od celkovej ceny auta a samozrejme úrok od poskytovateľa. Medzi oficiálne predajne môžeme zaradiť napríklad Volkswagen  , Kia alebo Bmw alebo iné.

auto

► Autobazáre
Ak si chcete zakúpiť auto s bazárov , musíte byť opatrnejší. Predávajú tam auta ktoré nie sú v 100 percentom stave, , sú mierne alebo úplne poškodene alebo nefunkčne. Treba si dávať pozor aj na kilometre , pretože môžu byť stočené . a môžete mať s tým problémy. Treba si poriadne auto poobzerať do úplných detailov.

►Iný predajcovia
Al si chcete zakúpiť auto od súkromného predajcu  platí to iste ako pri autobazároch. Všetko detailne skontrolovať a poobzerať sa poriadne na celkový vzhľad auta , či sú tam není praskliny , hniloba alebo škrabance. Ak sa vyznáte autám skontrolujte si aj tav motora , a ši sú poriadku všetky hadičky a prívody a či ú doliate všetky kvapaliny do nádržok. Samozrejme že aj tu je potrebné skontrolovať stav kilometrov na tachometri , a všetky detaily ktoré potrebujete vedieť.

mercedes

►Automaklery
Ak si nerozumiete autám . môžete si zavolať na pomoc auto makléra , ktorý skontroluje všetko čo sa dá na aute skontrolovať. Poobzerá si všetky detaily , od strechy , až po podvozok a povie Vám kde je na aut chyba . Samozrejme že treba takého to makléra musíte zaplatiť , no ak chcete mať auto poriadku a bez ďalších investícii , nebojte sa priplatiť za ďalšie služby.