keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Nekonečný prúd peňazí
Peniaze

Nekonečný prúd peňazí

Budete vedieť, že tento cieľ ste dosiahli len vďaka sebe. Aby ste si do vášho života vedome, za pomoci vašich myšlienok pritiahli peniaze, sústreďte sa na bohatstvo. Ak si všímate iba účty a dlžoby, ak sa sústredíte na to, že peňazí nemáte dosť, nikdy si ich do svojho života reálne nepritiahnete viac. Rozmýšľate totiž o ich nedostatku.

V prípade, že sa každodenne sústreďujete na nedostatok financií, vytvárate množstvo okolností a situácií, v ktorých nebudete mať dosť peňazí. Pritom je to veľmi jednoduché. Aby ste peňazí mali toľko, koľko potrebujete (a viac ako potrebujete), musíte sa zaoberať ich dostatkom. Vysielajte nový signál, ktorý bude hovoriť, že máte v súčasnosti viac než dosť.
rozložené bankovky eura
Zapojte svoju predstavivosť a doslova sa hrajte, že už máte peniaze, ktoré chcete. Keď budete totiž predstierať a hrať sa, že ste bohatí, budete sa vo vzťahu k financiám cítiť oveľa lepšie. A to je aj dôvod prečo vám sami začnú prúdiť do života. Predstavte si určitú sumu a buďte za ňu vďační. Tvárte sa, akoby ste ju už mali na vašom účte. Tieto peniaze sú už na ceste, tomu verte! Predstavujte si, už dnes, ako ich míňate. Myslite denne na všetky veci, ktoré si za ne kúpite a na všetko čo budete robiť.
bankovky a kreditní karta
Tešte sa už teraz! Majte na vedomí to, že tie peniaze sú vaše, pretože sa stanú vašimi, hneď ako o ne vesmírne sily (podložené quantovou fyzikou)  požiadate. Situácie, ľudia a okolnosti sa dajú do pohybu, aby ste vy dostali to, o čo ste požiadali. Stačí k tomu neochvejná viera, radosť, šťastie a vďačnosť.

Vy sami sa preladíte na frekvenciu, na ktorej
sa nachádzajú vaše peniaze. A keďže budete na tej istej vlne, skôr či neskôr (podľa sily vášho osobného presvedčenia) ich dostanete aj do svojho života tu a teraz.

Otvorte dvere hojnosti!
Pýtate sa, a prečo potom nie sme bohatí všetci? Dôvod, prečo niekto nemá dostatok peňazí, je ten, že ich svojimi myšlienkami blokuje. Takto im bráni, aby k nemu prišli. To čo blokuje dobro a bráni mu, aby k vám prišlo sú vaše negatívne myšlienky, emócie a pocity. Toto platí aj o peniazoch aj o zdraví a vzťahoch.

Všetko bohatstvo, peniaze a prosperita, po ktorej túžite, už v neviditeľnej forme existujú. Pokiaľ však svojím myslením zadržiavate tok peňazí, trpíte nedostatkom. Tento prúd k vám tečie a vy ho svojou negativitou a skepticizmom zablokujete.
radost z bohatství
Prehoďte výhybku z nedostatku na prebytok! Urobíte to tak, že budete jednoducho myslieť viac na hojnosť a dostatok. Budete žiť tak, akoby ste na účte mali takú sumu, akú si želáte. Budete si predstavovať ako si plníte vaše priania už dnes a zajtra, alebo o mesiac či pol roka sa to stane vašou realitou.