keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Môj život osudovej ženy
Ženy

Môj život osudovej ženy


Veľa z nás si predstaví  niečo iné pod osudovou ženou. Muži po nej letia a ona si drží chladnú, no jemnú tvár. Tu je však ten pravý život osudovej ženy, ktorý veľa z vás nevidí. Každá žena sa môže stať osudová, len musí prísť na tajomstvá.

book-419589_64


Sama, no vždy spoločenská


Vedeli ste, že osudová žena nie je obklopená ľuďmi každý deň?  Dni radšej trávi sama, sediac na zakúsku s rozčítaným románom. Ako náhle k nej príde niekto známy, jej druhá spoločenská tvár sa objaví a začne sa rozprávať.  Nakoniec to skončí pozvaním na kávu či inú akciu. Táto žena dokáže neskutočne očariť skoro každého, a tak pre ňu nie je problém nadviazať kontakt, ale radšej je sama, začítaná do knihy.


Vzbudzujúcirešpekt


Jemná tvár a hanblivý pohľad, no napriek tomu vzbudzuje rešpekt. Ako to je možné? Osudová žena nenechá, aby sa s ňou niekto hral. Je taká, ako ostatný ku nej a vždy má rozumný názor a odpovede. Je tajomná a nezistíte jej pocity, práve preto mužom vždy zamotá hlavu.


Vždyupravená


Na spoločenských akciách má na sebe elegantný make-up a zladené oblečenie. Účes je ako z reklamy na drahé prípravky na vlasy. Dokonca aj bez make-upu vyzerá skvelo. Ona však vie, že sa nemusí líčiť a stačí jej len úsmev, ktorý dokazuje, že má sebavedomie a šarm. Sebavedomie je určitým kľúčom, aby sa stala femme fatale, lebo bez toho, aby sa mala rada, sa ňou nestane. Podobné skúsenosti nájdete tu https://sanibroy.sk/pohlad-osudovej-zeny .


Múdre slová, ktoré lahodia v ušiach


Vždy vyberá slová, ktoré majú nádych tajomna. Nepoužíva vulgarizmy a v spoločnosti sa im vyhýba. Vie, že vykrikovanie nikoho neohúri,  a tak si na svoje slovo vždy počká. Nehrá sa na hlúpu, naopak snaží sa vyniknúť v oblasti, v ktorej znie múdro.

řůže


Nezničiteľná


Aká koľvek žena sa ňou môže stať, no musí si byť vedomá, že je nezničiteľná. Drží hlavu hore a rieši problémi, namiesto toho, aby sa im vyhýbala. Nezačína si s mužmi, dokým ich dostatočne nepozná a nevidí v nich budúcnosť. Toto všetko  ju robí nezničiteľnou. 

Môj život osudovej ženy
5 (100%)1