keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Kvalitný nafukovací vak, ktorý sa behom pár sekúnd premení na pohodlné lôžko
Nákupy

Kvalitný nafukovací vak, ktorý sa behom pár sekúnd premení na pohodlné lôžko

Pohodlie je jednou zo základných potrieb každého živého tvora, človeka nevynímajúc. A ako vieme, človek nemôže mať všetko. Ak chceme pozrieť do kilometre vzdialených oblastí, alebo pobyť dlhšie na čerstvom vzduchu, či zažiť hudobný zážitok trvajúci niekoľko dní, nezaobíde sa to bez straty komfortu. Ale tieto straty môžeme eliminovať na čo najnižšiu mieru, výrazným spôsobom nám poslúžia napríklad nové prenosné nafukovacie vaky s názvom lazy bag.

šedý vak

Prečo práve tento tovar a akým štýlom vlastne funguje?
Prenosný samonafukovací vak s hmotnosťou len niečo cez 1 kg prakticky odnesieme kdekoľvek, na ľubovoľné miesto, no a po aktivovaní sa nafúkne a máme pred sebou skvelú náhradu postele či pohodlného gauča s nosnosťou 200 kg. Tento proces nám zaberie iba pár sekúnd, skvelé!

Ak sa tak chystáte na výlet a za novými dobrodružstvami, takýto vak vás nezradí, dopraje vám potrebné pohodlie v ten správny moment. Ale môžete ho využiť i na obyčajné leňošenie niekde pri vode (aj na vode), či u seba na záhrade, možností je viacej a ich podoba záleží v prvom rade na vás. Každopádne vak či samotná náhrada pohovky je vybavená materiálom ripstop nylon, ktorý je známy svojou vysokou kvalitou a samotný patent je vyrobený k zvládnutiu každého terénu i situácie súvisiacej s letom a zážitkami, ktoré k nemu patria.

zelený vak

Môžete ju tak využiť aj ako nafukovačku pri vode či bazéne, žiaden ostrý kameň pri ležaní neucítite, nehrozí ani jej ľahké vyfučanie, môžete ju využiť aj ako prenosnú posteľ, pokiaľ vás čaká túra a nemáte kde prespať, ale ocenia ju i menšie deti, pretože si s ňou užijú veľa zábavy a má sympatický dizajn, či hudobní fanúšikovia, ktorých čakajú trojdňové festivaly. Či si potrebujete oddýchnuť, alebo si zahrať mobil, notebook, prečítať knižku,… takúto variantu gauča určite uvítate kedykoľvek i behom bieleho dňa.