keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Efektné osvetlenie priestoru formou LED panela
Nákupy

Efektné osvetlenie priestoru formou LED panela

LED osvetlenie je moderným osvetlením novej generácie, ktoré prináša výhody pre ekológiu, energetiku a financie spotrebiteľa. Zároveň je aj efektným dizajnovým prvkom interiéru alebo exteriéru so širokými možnosťami praktického a užitočného využitia.

gazebo-69126_640

Presne taká je aj kreatívna ponuka led panel Ledprodukt, ktorá predstavuje univerzálne LED panely vhodné do podhľadov alebo sadrokartónových stropov s jednoduchou manipuláciou a zapustením a s vysokým estetickým dojmom.

Využitie LED panelov je široké, podobne ako aj ostatné LED produkty, najväčšie uplatnenie majú v interiéroch, domácností, na pracovisku, v relaxačných a oddychových centrách ale aj vo väčších halách alebo v priemyselných budovách a v objektoch. Ich nenáročná manipulácia je veľkou výhodou, postačí, ak znížite strop približne o 10 cm a následne do vzniknutého otvoru osadíte LED panely pomocou klipov, ktoré sú súčasťou balenia. Výsledok a dizajn bude neopakovateľný, moderný a priestor bude vyžarovať čistotu a jednoduchú estetiku.

V balení nájdete aj napájací zdroj s hodnotou vstupného napätia 230 V, ktorý už priamo zapojíte do elektrickej siete, vedľajšie výdavky na komponenty už nie sú potrebné.

Ponúkané LED panely majú tzv. uhol svietenia 150 stupňov, čo je priam ideálny parameter na funkčné osvetlenie a ich parameter rozlíšenia a podania farieb CRI je väčší ako hodnota 80, čo v praxi znamená úplne verné podanie a rozlíšenie farieb.

stripes-3223819_640

LED panely sú v ponuke vo forme kruhu a pre špeciálne dizajnérske použitie aj vo forme štvorca.

Ich energetická náročnosť vyhovuje požadovaných parametrom, dokážu usporiť až 85% energie, sú ekologické, po ich zapnutí majú okamžite výkonnú 100% svietivosť, majú životnosť v tisíckach hodín a sú energeticky efektívne.

Určite Vás zaujme aj možnosť výberu farby vo forme teplej, neutrálnej alebo studenej bielej, ktorých hodnota teploty chromatickosti udávaná v stupňoch Kelvin sa pohybuje v intervale 3 000 – 6 000K. Je na Vašom výbere, aký typ osvetlenia si zvolíte, všeobecne sa odporúča pre studená biela farba pre interiéry, kde sa vyžaduje ostré svetlo, napríklad haly, sklady, pracoviská, teplá biela farba je vhodná do priestoru, ktorý chceme zútulniť ako napríklad v kuchyni, v intímnejších priestoroch.

Najviac obľúbenou je neutrálna biela –je to univerzálny variant so širokým využitím, jedná sa o kompromisné riešenie v rámci ponuky.

Efektný dizajn v spojení s originalitou, priaznivou cenou, ľahkou inštaláciou a vynikajúcim výsledkom Vás určite zaujme.