keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Byť single nie je choroba
Ženy

Byť single nie je choroba

Byť nezadaná nie je choroba!
Určite máte kamarátky, ktoré sú v spokojnom a šťastnom vzťahom a inklinujú k tomu myslieť si, že im každá slobodná žena môže iba závidieť? Viete prečo im nemusíte nič závidieť? Odpoveď je jednoduchá. Nie pre každú ženu je typ vzťahu, kde bude každý deň s jej partnerom nezabudnuteľný a puto s jej partnerom bude ako puto medzi zrastenými dvojčatami. Existujú typy  žien, ktoré nedokážu bez problémov nadviazať skutočne dobrý vzťah. Možno ste práve vy ten typ. Čo s tým? Nemajte obavy! Musíte na sebe iba dlhšie pracovať a v budúcnosti sa vám možno podarí nadviazať silnejší vzťah ako majú vaše kamarátky od pätnástich. No to je ďaleká budúcnosť takže prichádza na rad využiť čas, ktorý zostáva do doby pokým nájdete toho pravého. Začnite teda venovať svoje myšlienky prínosným veciam.
západ slunce
Existujú nejaké hobby, na ktoré ste zabudli počas vzťahu alebo ste ich odkladali na druhú koľaj v snahe nájsť vytúženého partnera? Ak áno, šup, vyložte karty na stôl a venujte sa svojim záľubám. Možno vám prinesú do života svetlo, ktoré vám chýbalo a vy objavíte svoj skrytý talent. Ste predsa single. Máte jedinečnú šancu venovať sa iba sebe a dokázať svetu, že vo vás drieme naozaj silná osobnosť. Aj toto storočie potrebuje ženy, ktoré budú reprezentovať ich rod.
paní podnikatelka
Baviť sa treba kvôli sebe a nie kvôli iným!
Aj napriek vašim odhaleným záľubám, ktorými si kopete cestu do budúcnosti vám zostalo stále veľa času a vy sa obávate, že prepadnete blúdivým myšlienkam o obnovení nejakého starého vzťahu? Zastavte! Venujte sa radšej veciam, ktoré vám zvýšia sebavedomie. Učešte sa, pekne sa oblečte a vyrazte za dobrodružstvom. Tak či tak partnera nenájdete doma v skrini na vešiaku. Je čas zdvihnúť kúzelnú paličku a urobiť zmenu. Chcete patriť k tým priemerným či neodolateľným ženám? Buďte originálne. Zabávajte sa. Nie však prostredníctvom alkoholu, bezvýznamných flirtov a ohováraním všetkého živého. Nahoďte svoj najlacnejší mejkap, úsmev, a očarte všetkých naokolo. Navštívte miesta, ktoré majú pre vás zmysel a sú vám blízke. Nemusíte sa trmácať na diskotéku a ukazovať, že nemáte problém baviť sa. Nebavte sa pre ostatných, ale pre seba.
romantická žena
Veď, čo by bolo na tom zájsť do Zoo, na novo postavenú vyhliadku či užiť si západ slnka v parku s obľúbenou knihou. Nič. Je to len na vás a nie na ostatných. Kyslík vám môže rozviazať myseľ a otvoriť oči na toľko, že samota bude posledné načo večer v posteli pomyslíte. A na druhej strane, ktohovie, či niekde na vás nečaká nejaký sexi zoológ alebo človek, ktorého očarí vaša láska k čítaniu.