keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
5 dôvodov, prečo je lepšie byť mužom
Muži

5 dôvodov, prečo je lepšie byť mužom

Každá z nás si občas povie alebo pomyslí: „Prečo nie som radšej chlap?“ Však? V tejto téme sa zhodneme, že občas by sme sa najradšej dali preoperovať alebo sa rovno prevtelili. Pretože preoperovanie všetky problémy nerieši.

různí muži

1.       Nerodia v ukrutných bolestiach, nemajú mesiačiky
Ich prínos na počatí dieťaťa je len pri samotnom akte. Všetko ostatné týkajúce sa tehotenstva, pôrodu a starostlivosti v prvých šiestich týždňoch je dané na starosť ženy. Muž si svoju robotu vykoná a ďalej nerieši. Takisto sa nemusia každý mesiac trápiť pri neznesiteľných alebo mierne znesiteľných bolestiach. Odpadá im starosť s nákupom vložiek, či tampónov. Na kúpalisko s kamošmi môžu ísť kedykoľvek a aj pohlavný styk môžu mať kedykoľvek chcú.

kravata

2.       Svadobné prípravy sa dejú samé od seba
Takisto ako v prvom prípade, chlap urobí prvý krok – požiada ženu o ruku. A tým to väčšinou preňho končí. Žena chce mať všetko dokonalé a preto naplánuje, vybavuje a dolaďuje každý detail, ktorý by mohol ohroziť ich rozprávkovú svadbu.

3.       Rýchlejšie schudnú a nepriberajú tak rýchlo
Mužský organizmus funguje inak ako ženský. Mužské telo tvorí viac svalov ako ženské. Muži sú viac fyzicky vyťažený v práci, ako my ženy. Preto tak ľahko nepriberú na váhe. Hýbu sa viac ako my a menej z nich robí v kancelárii za počítačom. Ak robia, tak im chýba pohyb a snažia sa ho dohnať v posilňovni. Na čo my ženy máme príliš veľa starostí a menej krát sa k tomu dokopeme (česť výnimkám).

model

4.       Nič ich netrápi
Za istých okolností by sme mohli povedať, že je to zlá vlastnosť, ktorú by sme nechceli. Ale za týchto okolností (že chceme byť mužom) je to perfektná vlastnosť. Veď predstavte si, že by vás netrápilo, prečo sa vás opýtali, či ste pribrali alebo prečo ešte nemáte deti. Mali by ste to „na háku“. Alebo, keby ste tak vedeli vypnúť telefón a nemyslieť na to, čo sa udeje, keď vás bude niekto zháňať. Oddychovať aj bez toho, aby bolo všetko navarené, upratané, vyluxované… Jednoducho – život gombička. Aj takí sú muži…

5.       Nemusíte spať vedľa chlpatého zadku
Trochu vtipu na koniec. Samozrejme až na pár výnimiek.