keyboard_arrow_right
Zaručená čerstvosť včelej materskej kašičky
Nezaradené

Zaručená čerstvosť včelej materskej kašičky

Včelia materská kašička sa radí medzi najvýznamnejšie včelie produkty s blahodarnými účinkami pre náš organizmus. Jej história sa začala už v 60. rokoch minulého storočia, a dodnes na ňu mnohí nedajú dopustiť. Obsahuje množstvo výživných látok, ako napríklad bielkoviny, vitamíny, minerálne látky, cukry, nukleotidy, tuky a ďalšie významné zložky dôležité pre život včiel. Je to čisto prírodný výživový produkt bez žiadnych vedľajších účinkov. Taktiež slúži na potlačenie bolesti, posilnenie imunitného systému a ako prevencia závažných i menej závažných ochorení.

med

Včelia materská kašička Nutrifit.sk bola významná už v histórii ľudstva. Poznali ju https://www.foractiv.cz/cukry/t-380/ dokonca Rimania a Egypťania. Tí ju používali najmä pre kozmetické účinky. Neskôr sa objavili aj jej významné účinky na ľudský organizmus a začala sa považovať za takzvaný elixír života. Odvtedy sa využíva aj v zdravotníctve. Sila tejto zázračnej včelej materskej kašička spočíva najmä v jej zložení. Z väčšej polovice ju tvorí voda, sacharidy, bielkoviny, lipidy a vitamíny. Patrí medzi nezastupiteľné zložky v tradičnej, no už aj v súčasnej medicíne.

včelia kašička

A to hlavne vďaka jej antioxidačným a protizápalovým účinkom, pomáha znižovať riziko srdcových chorôb, pozitívne ovplyvňuje hladinu cholesterolu, je výborným pomocníkom pri hojení rán, pomocou špeciálnych proteínov znižuje krvný tlak a hladinu cukru v krvi, pôsobí ako prevencia proti chrípke, pomáha pri koncentrácii mozgu, spomaľuje proces starnutia… A v neposlednom rade sa podieľa na budovaní silného imunitného systému, ktorý je schopný bojovať s akýmkoľvek ochorením. Skvelo pôsobí nielen na fyzické zdravie, ale aj na duševnú a mentálnu pohodu. Čo sa týka užívania materskej kašičky, je najlepšie ju konzumovať čerstvú. A preto Vám u nás ponúkame čerstvú včeliu materskú kašičku, ktorú budete mať už v priebehu nasledujúceho dňa u Vás doma.