keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Túžite zažiť tantra masáž na vlastnom tele?
Služby

Túžite zažiť tantra masáž na vlastnom tele?

Počuli ste o takzvanej tantrickej masáži? Stále na vás možno tento pojem pôsobí trochu exoticky, hoci tento zážitok má vo svojej ponuke pre svojich záujemcov prichystaný tantra bratislava. Spolu s ňou máte možnosť prežiť tantrickú masáž od vyškolených masérok na vlastnej koži, resp. na vlastnom tele. A to priamo v našom hlavnom meste, nemusíte teda hľadať žiaden orient.

Sviečka, masážny olej, deka

A možno už aj máte predstavu, ako to asi prebieha a čo je jej náplňou. Alebo to len tak tušíte z počutia a považujete to za nejakú obyčajnú erotickú službu. Takú možno dostanete v priváte, ale v Tantra salóne je to samozrejme hlbší emočný zážitok a naučená technika príjemných dotykov po celom tele.

  • V takomto prípade je to skôr umenie a hlavne relaxačná služba, z určitého hľadiska však aj s liečebným významom (regulácia krvného tlaku, náprava sexuálnych problémov a zvýšenie libida).

To je taká všeobecná charakteristika a význam konkrétnej masážnej techniky, no samozrejme samotný zážitok sa môže líšiť v závislosti od toho, kde ju vyskúšate, resp. kto vám ju prevedie. Ten najlepší zážitok by vám spravidla mal ponúknuť špecializovaný tantra salón, nakoľko má k tomu ideálne prispôsobené všetky podmienky- vrátane hygienických poriadkov a čistých relaxačných priestorov. Nemala by chýbať ani uvoľňujúca hudba v pozadí, úvodný kúpeľ a začiatočný rituál s názvom namaste.

  • V opačnom prípade sa môžete stretnúť napríklad s inzerciami od súkromných tantra masérok.

Posteľ, deka, kvet

Samozrejme s profesionálne zaškoleným personálom sa stretnete aj v spomenutom salóne. A v takomto prípade bude mať aj výber z väčšej ponuky toho, aký typ tantrickej masáže chcete vyskúšať (spolu s cenníkom a dĺžkou trvania).

Klasická tantra je tu základom. Ale v ponuke sa pokračuje napríklad aj s masážami tela o telo (body to body), so senzuálnymi (sensual), nuru a podobne, v ktorých masérka bude používať nielen svoje ruky, ale aj telo a príjemne hrejivý olej (na lepšie kĺzanie po tele).