keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Triky pre krásnu pleť a telo
Krása

Triky pre krásnu pleť a telo

Tvár
Kruhy pod očami: Na kruhy pod očami je veľmi dobrý banán. Keďže vylučuje tie správne látky a okrem toho ešte aj zlepšuje náladu, aj váš spánok bude lepší. A tým, že sa lepšie vyspíte, kruhy pod očami sa jednoducho neobjavia.
krásná dívka v květinách
Mastná pleť: Mastná pleť sa dá veľmi dobre kontrolovať správnou stravou. Žiadne ťažké jedlo a korenie, skôr by ste mali jesť veľa ovocia a zeleniny. Okrem toho má na kvalite pleti veľký podiel aj všadeprítomný stres. Buďte teda hlavne v pokoji a v pohode a uvidíte, že aj vaša pleť sa upokojí.

Väčší objem rias: Predtým, než nanesiete riasenku si mihalnice poriadne odlíčte. Niekedy ostanú na očiach zvyšky maskary z predchádzajúceho dňa, a to spôsobuje, že sa riasy nedajú dobre namaľovať. No keď sú poriadne odlíčené, poriadne ich prepúdrujte, ideálne aj prečešte kefkou, aby sa od seba poriadne oddelili. Potom už len naneste dve vrstvy maskary. Uvidíte, že vydrží dlhšie.
dívka v řepce 
Telo
Unavené nohy: Máte po ťažkom dni v práci unavené a ťažké nohy? Priam vás vnútorne bolia a potrebovali by ste ich nejako odľahčiť, hlavne po dlhom dni strávenom na opätkoch? Pomôže vám ocot. Hoci zápach nie je veľmi príjemný, namasírujte si ním nohy a okrem toho, že sa vám uľaví od bolesti, predídete aj kŕčovým žilám.
žena ve sprše
Jemné ruky: Ak máte neustále suché ruky a máte už dosť toho, že míňate kvantá krémov, ktoré vám nepomáhajú, pripravte si jednoduchú masku na ruky. Smotana, tvaroh, žĺtok a rozpučený banán zmiešajte spolu a ponorte do tejto zmesy ruky. Budú určite oveľa jemnejšie a hebkejšie.
Silnejšie nechty: Ak sa vám nechty príliš lámu, pomôže vám, ak ich na desať minút vložíte do misky s olivovým olejom. Na čo používať drahé vodičky na nechty, keď ich môžete spevniť aj takto jednoducho?
  
Boli tieto rady pre vás aspoň trochu užitočné? Určite ich neváhajte odporúčať aj vašim priateľkám a známym. Určite je fajn vyskúšať čokoľvek, čo by mohlo vášmu telu pomôcť.