keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Sú vaše potrubia a kanalizácia čisté? Nehrozí im upchatie?
Služby

Sú vaše potrubia a kanalizácia čisté? Nehrozí im upchatie?

Venujete pozornosť svojej kanalizácii a potrubiu? Zväčša asi až vtedy, ak sa v nich objaví nejaký problém, najčastejšie spojený s ich upchaním. A ani sa vám nečudujem, tiež by som sa v potrubí či kanalizácii „šťúral“ až vtedy, ak by som mal podozrenie, že je upchaté a začalo by to obmedzovať bežnú prevádzku domácnosti či v niektorých prípadoch aj podniku.

  • Hoci občasná prevencia tu určite môže byť len prínosom.

Kanalizácia, cesta

Ale ok, zamerajme sa na situáciu, v ktorej potrebujete problém s upchatými kanalizáciami urgentne odstrániť, aby neprišlo k väčším škodám. Možno to viete aj z vlastnej skúsenosti, že v takomto prípade zvykne veľa ľudí zabúchať na dvere susedovi alebo zavolať cez mobil niekoho zručného zo svojej rodiny. A nie každý má práve čas. A keď si niekto ochotný ten čas predsa len nájde, tak napríklad čistenie potrubia, to veru nie je práve ľahká či voňavá práca. Pričom je k nej potrebné disponovať aj tým správnym náradím či inými prostriedkami.

Modernou technológiou plus vysokotlakovým čističom, tým disponuje krtkovanie Dunajská Lužná. Čo teda znamená servis, ktorý sa zaoberá odstraňovaním usadenín z potrubí a kanalizácií a ich čistením. A takisto ich odborným monitorovaním z preventívnych dôvodov.

  • K monitorovaniu sa používa kamera, ktorá sníma vnútrajšok kanalizácie vo vysokom rozlíšení a jej stav sa zobrazuje na monitore.

Voda, drez

Ale nebojte sa, nemusí ísť vôbec o komplexné riešenie. S krtkovaním prichádza pomoc aj v úplne bežných situáciách, ak sa vám napríklad v domácnosti upchalo potrubie v kuchynskom dreze. Vtedy stačí použiť spomenutý vysokotlakový čistiť a potrubie sa rýchlo, ale spoľahlivo a detailne prečistí. A o chvíľu je po probléme.

  • Hodí sa pritom tiež dodať, že takéto profesionálne čistenie prebieha veľmi šetrne k potrubiu, aby sa pri vysokotlakovom čistení nijako nepoškodilo.