keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Plastové poštové obálky 2pack
Služby

Plastové poštové obálky 2pack

Je dôležité, aby ste si zvolili správnu cestu, akou vami odosielaný balíček doručiť prijímateľovi (resp. zákazníkovi). Treba si zvoliť správnu kuriérsku, doručovaciu spoločnosť ako aj obal zásielky. Pre mäkkšie balíčky, akými je napríklad oblečenie, sú snáď najlepšie plastové obálky. Sú pevné, elastické, nepremáčavé a hlavne ľahké. Ušetríte na starosti o poškodenie vašej zásielky ako aj na poštovnom, keďže plastové poštové obálky majú veľmi nízku hmotnosť.

posta

Nenechajte sa však oklamať. Aj keď názov naznačuje, že ide o obálky podobné mikroténovým sáčkom, nie je to pravda. Naše obálky sú spevňované a pružné. K ich spontánnemu roztrhnutiu pri rpeprave tak určite nedôjde.

Prioritou zostáva, aby bola obálka nepriehľadná – aj keď je vyrobená z plastu, nemusíte sa obávať, že niekto odhalí, čo sa v nej ukrýva. Vnútro našich plastových obálok je potiahnuté špeciálnou čiernou fóliou, ktorá zabezpečuje a zaisťuje pre nás veľmi dôležitú diskrétnosť obsahu balíčka. Vďaka tejto blokovacej vrstve môžete teda odosieľať skutočne čokoľvek, akokoľvek je to pre vás či prijímateľa osobné, nemusíte mať strach z trápnych rozhovorov na pošte, či s kuriérom.

plastové obálky

Poštové plastové obálky sú dostupné nielen v rôznych formátoch (veľkostiach), ale aj hrúbkach. Ponúkame hrúbky obálok 50, 60, 70 a 90 mikrometrov. Pre hrúbku sa rozhodnite vlastným uvážením podľa povahy zásielky. Ak budete odosielať predmety s vyššou hmotnosťou, či ostrejšie, hranatejšie predmety, odporúčame zvoliť si hrubšiu obálku. Pre zásielky nižšej hmotnosti postačia pokojne aj tenšie varianty.

Pre všetkých našich zákazníkov ponúkame balenia obálok po 10 kusov, 100 kusov, či 200 kusov. Je samozrejmosťou, že si od nás môžete naraz objednať aj viacej ako jedno balenie s určitým počtom kusov v jednej objednávke. Medze vašim potrebám a fantázii sa tak vôbec nekladú.