keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Koniec online hazardu
Internet

Koniec online hazardu

 
Pri bežnej práci na internete vám vybehne reklama z online hazardom. Teda výherne sloty , automaty, kasína , no všetko čo môžeme nájsť v kasínach. To však nie je všetko. Taktiež Vám môžu chodiť do emailových sprav v spamovej podobe , či ich môžeme nájsť kdekoľvek na webe. Sú jednoducho všade.
papírové bankovky

 
Niektorý ľudia dali tieto stránky blokovať pomocou programu , niektorý tieto stránky navštevujú a niektoré spisujú petície na zrušenie online hazardu. Tí ktorý sa rozhodli že budú stavovať na online hazarde , si myslia že  môžu rýchlo zbohatnúť. No nie je to vždy tak. Možno ani o tom neviete , ale automaty sú nastavene tak aby bolo len minimum  percento výhry . Čiže v praxi to znamená že , ak sa Vám  podarilo vyhrať , tak ste mali neuveriteľné šťastie , ale viac sa Vám to už nemusí podariť.
 neonový nápis

Pre tých ktorý chcú zakázať online hazard na Webe máme dobrú správu. Je tu zákon ktorý zaviedol zákaz prístupu na online hazard a taktiež aj platby či vkladanie peňazí do hazardu. Tento zákaz je zavedený od 1.7.2017 , kde sa uviedli stránky pre ktoré  bude platiť zákaz hazardovania. Vďaka hazardu prišiel štát ročne  o 23 miliónovou   eur na daniach vďaka týmto online hazardom a to sú kasína ktoré nemali licenciu na Slovensku.
 
Vďaka tomuto zákonu sa nielen zbavíme online hazardu , ale aj reklám , spamových správ ktoré hazard prezentovali. Ale stále tu máme obline kasína pre ktoré zákaz neplatí. To sú malé kasína v ktorých je malý prijem . Hrá sa tam aj o reálne peniaze , no získanie výhry je tam o niečo väčšie.. Či sa ale aj tieto  malé stránky z online hazardom zrušia nie je známe. No zatiaľ  môžeme byť radi že sa zrušili tie ktoré mali najväčšiu návštevnosť po  celom svete a kasína mali neuveriteľné zisky.
 karetní hry

Nech je teda zákon nastavený akokoľvek , môžeme byť radi že sa zrušilo aspoň niečo. Pretože reklamy, spamy a iné lákavé ponuky na online hazard boli všade kde sme sa pozreli. A hovorí sa že ak stým začnete raz , už sa stanete závislým , a už sa stým nebude dať ľahko prestať.