keyboard_arrow_right
Keď potrebujete skutočne vypnúť
Nezaradené

Keď potrebujete skutočne vypnúť

Nie je masáž ako masáž, no to asi viete. Je pravda, že aj obyčajná masáž dokáže človeku poriadne pomôcť, keď má toho veľa, keď je unavený a keď potrebuje poriadne vypnúť. Dala by som vám však rada do pozornosti jeden konkrétny druh masáže, ktorý vám pomôže zrelaxovať priam dokonale.
Silueta muža s kufríkom v ruke, ktorý uteká.jpg
Senzuálna, erotická alebo happy ending massage. Vyberte si názov, ktorý sa najviac páči vám, no vo všetkých troch prípadoch, ide o veľmi podobnú vec. Asi ste už pochopili, že pôjde o masáž, ktorá je poriadne elektrizujúca. Áno, je to presne tak. Keď som o takejto masáži počula prvýkrát ja, priznám sa, že som bola v poriadnych rozpakoch. Táto predstava sa mi síce veľmi páčila, no akosi som nedokázala nájsť dostatok odvahy na to, aby som to navrhla svojmu partnerovi. Nakoniec som sa však odhodlala a môžem povedať, že neľutuje. Takúto masáž praktizujeme vždy, keď si potrebujeme poriadne oddýchnuť.

Nesnažím sa vás nijako oklamať. Je jasné, že nejde poprieť to, že pri erotickej masáži, ide z veľkej časti o erotiku. Na druhej strane však nejde o nič, čo by priamo súviselo so sexom, teda pri masáž neprebieha milovanie, ale len masírovanie. Keďže je veľmi príjemné a človek naozaj vypne hlavu, tak ide o perfektný spôsob, ako si oddýchnuť. Preto sa nad takouto masážou zamyslite aj vtedy, keď ste vyčerpaní.Žena a muž v plavkách sedia na pláži a majú nohy v mori.jpg

Asi vás ešte bude zaujímať, ako by mala taká masáž prebiehať. No, v podstate je to na vás. Na začiatok sa určite porozprávajte s partnerom, čo by si predstavoval on a čo vy, potom si choďte kúpiť kvalitný masážny olej, ideálne taký, ktorý bude vyhovovať obom a nakoniec sa pustite do toho. Ak neovládate žiadne konkrétne hmaty, tak proste nechajte veciam voľný priebeh. Takto je to, v podstate, asi najlepšie. Nebráňte sa experimentovaniu, môžete vyskúšať masáž „telo na telo“ alebo jeden z vás, môže mať zaviazané oči. Ako hovorím, nechajte veciam voľný priebeh.