keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Inštalatérske služby
Služby

Inštalatérske služby

Keď sa vám doma stalo, že sa pokazilo potrubie, upchala sa odpadová rúra alebo vám začalo niečo na nechcenom mieste vytekať, nemusíte sa hrať na opravárov a radšej zavolajte odborníka, ktorý vám s vaším problémom pomôže bez rizika, že by ste vy niečo náhodou nechcene pokazili. Presne v takýchto prípadoch sa oplatí kontaktovať inštalatéra, ktorý dokáže efektívne škodu odstrániť. Väčšina inštalatérskych spoločností okrem riešenia havarijných situácií a škôd ponúka aj ďalšie služby, týkajúce sa rôznych inštalácií.

Inštalatérske a opravárske nástroje

Medzi inštalatérske služby samozrejme patrí oprava kanalizácie AB-Krtkovanie, ktorá vzniká pri chybe kanalizačného potrubia. Kvalitná inštalatérska služba vám dokáže nájsť chybu pomocou kamerového systému monitoringu, a to všetko bez nevyhnutnosti zasahovaniu do potrubia alebo realizácie výkopových prác. Všetko sa však odvádza od rozsahu problému a pri väčšej chybe môže byť výkop nevyhnutnosťou. Niektoré problémy sa dajú odstrániť aj vďaka rekonštrukcií kanalizácie, ktorá je nevyhnutná najmä, keď je kanalizačná rúra veľmi opotrebovaná. Na inštalatérov sa môžete obrátiť aj v tom prípade, ak riešite kanalizačné rozvody a potrebujete ich mať kvalitne a profesionálne zapojené k mestskej, či obecnej kanalizácií alebo vyriešiť zapojenie vlastných odpadových rúr k vášmu domu.

Inštalatérske práce

Vrátane škodových udalostí a vzniknutých problémov, inštalatéri riešia aj záležitosti, ktoré pre niekoho môžu byť bežnou vecou a zvládnu ich urobiť samostatne. Ide hlavne o rôzne montážne práce, s ktorými ak si neviete dať rady, nehanbite sa ozvať inštalatérskej službe. Môže ísť o inštaláciu rôznych zariadení v kúpeľni, napríklad vaňa, sprcha so sprchovým kútom, umývadlo, toaleta a podobne aj umývadlo v kuchyni a iné. Ozvať sa inštalatérovi neváhajte ani v prípade, keď si trúfate sanitačné zariadenie namontovať, avšak počas procesu montovania zistíte, že rozmery nie sú vhodné a zariadenie teda nesedí, tak ako má. Radšej sa do úprav sám nepúšťajte, pretože by ste mohli proces inštalácie zbytočne skomplikovať a zariadenie poškodiť, čím by ste prišli o financie. Inštalatérska služba vám dokonca pomôže nie len pri inštalácií novej sanitácie, ale taktiež aj v prípade, že chcete niečo staršie v kúpeľni alebo kuchyni vymeniť a neviete presne ako na to.