keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Buďte nádherná s vhodným typom oblečenia
Krása

Buďte nádherná s vhodným typom oblečenia

Aj keď sú krivky a okrúhle tvary tento rok v móde, dámy s plnšími tvarmi si to určite nemyslia. Môžete sa cítiť krásna a zároveň aj byť krásna, len musíte vedieť ako na to! A so správnym oblečením to bude len dobre.
 
Pás, boky, stehná
Ak ste silnejšia v týchto oblastiach, odporúčame nosiť vzorované svetre a tričká v hornej časti tela a v dolnej, naopak, niečo nenápadné. Dĺžka by mala byť ideálne po boky.
 elegantní náhrdelník na krku
Doplnky
Čo sa týka doplnkov, nepodceňujte to. Šperky sú najlepším priateľom každého outfitu, no je potrebné vedieť, ako ich nosiť. Ak ste vysoká, noste dlhšie náhrdelníky, ak nízka, tak kratšie, aby vám zbytočne neskracovali postavu.
 
Nohavice
Jednoznačne širším bokom a stehnám dlhé nohavice, ideálne na konci mierne rozšírené. Skrátené dĺžky skracujú postavu a veľmi pridávajú na objeme. Nohavice z vysokým pásom zase zakryjú väčšie bruško. Výrazné predné vrecká na rifliach perfektne zamaskujú širšie boky. Výrazným opaskom sa taktiež radšej vyhýbajte. Ak máte väčší zadok, určite si nekupujte nohavice stiahnuté na gumu alebo nazberané v páse.
 barevné kravaty
Veľké prsia a široké ramená
Ak vás trápi takýto druh kriviek, nezúfajte. Dajte si na spodnú časť tela niečo svetlé. Hlavne sa vyhýbajte tričkám so širokými ramienkami, rolákom a dekoráciám v hornej časti tela. Naopak, tričká bez ramienok alebo so špagetovými ramienkami sú pre vás viac než vhodné. Nebojte sa obliecť si tričko s výstrihom a upútať pozornosť, no určite si nedajte tričko ku krku.
 
Optické zoštíhlenie
Namiesto masívnych a veľkých náhrdelníkov voľte radšej niečo jemné a nenápadné. Radšej stavte na výraznejšie naušnice. Ak máte pekné nohy, určite sa ukážte v áčkových sukniach. Budú vám výnimočne sedieť a budete sa cítiť žensky a jemne. Taktiež nezabudnite na rozšírené nohavice, tie na vás budú určite vyzerať úžasne. Čierna farba taktiež zoštíhľuje, no dajte si pozor, aby ste nevyzerali ako čierna vdova.