keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Vytvorte si domov
Nákupy

Vytvorte si domov

Keď sme sa s mojím mužom rozhodli, že je načase odísť do väčšieho domu, vedeli sme, že to bude boj. Človek sa predsa musí veľmi snažiť, aby opustil niečo, čo pozná a skúsil niečo iné. My sme síce takéto rozhodnutie urobili, no to nič nemenilo na tom, že sme sa k tomu veľmi nemali. Neboli sme možno ľudia, ktorí majú strach zo zmeny, no napriek tomu sa nám nechcelo opustiť naše prvé hniezdočko, ktoré pre nás tak veľa znamenalo. Napriek tomu sme vedeli, že to musíme urobiť. Museli sme odísť, aby sme sa dostali ďalej. Aby sme jednoducho boli na istom, čo sa týka nás oboch.

paluba

… a čo keď chceme dieťa?…

Práve myšlienky na dieťa nás presvedčili, že je na čase kúpiť dom. Aj sme ho teda kúpili. Keď som tam prvý raz prišla vedela som, že toto je domov, že práve tu chcem žiť. No napriek tomu som sa trochu obávala toho, že čo to bude znamenať pre nás. Ako sa budem cítiť a o čo vlastne naozaj ide. Bála som sa aj toho, že budem mať dieťa, no vedela som, že to chcem. Takže mi bolo jasné, čo musím urobiť ďalej. Musím iba začať zariaďovať.

kalkulace

… nájdime si ten správny štýl…

S mužom sme nemali príliš rozdielny vkus, no napriek tomu som vedela, že sa určite na mnohých veciach nezhodneme. Podstatné vška bolo, aby bol náš domov útulný a aby z neho vyžarovalo teplo. To je najdôležitejšie, keď chcete, aby to bol skutočný domov. Prvé, čo sme kúpili, bolo nerezové zábradlie cena. Tým sme vlastne rozhodli, v akom duchu to celé bude, pretože sme vybrali materiál, ktorý sme museli použiť. Keď sme ho vybrali, bolo nám jasné, že ďalej musíme pokračovať iba v tomto duchu. Našťastie sa nám obom materiál páčil, takže nám neprekážalo, že sme museli vybrať niečo takéto. To je asi veľmi veľké šťastie, no nie? Teraz sa už môžeme sústrediť na to, čo je pred nami. A na to, že si z toho musíme vytvoriť domov. To je najdôležitejšie.