keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Rýchla erekcia a jej syptómy
Muži

Rýchla erekcia a jej syptómy

Kto by chcel mať problémy s erekciou? Veľmi nepríjemnou záležitosťou môže byť aj krátka alebo rýchla erekcia, či dokonca aj predčasná alebo nedostačujúca ejakulácia vášho semena. Môže to mať vplyv aj na váš manželský alebo partnerský život a tak isto aj na sexuálny život. Ejakulácia je výron semena a je to proces, pri ktorom dôjde k vystreknutiu semena z pohlavného údu. Dôjde k nej aj počas pohlavného styku, či masturbácii alebo dokonca aj počas spánku. Rýchla erekcia je bežný problém, ktorý sa týka najmä mladších mužov.

pills-1173653_1920

Nie je to len psychologický problém, ako by sa mnohým zdalo. Ako prebieha ejakulácia? Začiatok orgazmu pre mozog znamená, že odošle nervový signál na spustenie celého procesu uvoľňovania ejakulátu. Ejakulát sa dostáva von cez semenovody, pričom semenné vačky uvoľňujú spermie, ktoré sa doň vmiešajú. Nakoniec sa tento ejakulát pomocou svalových kontrakcií dostane von. Predčasná alebo rýchla ejakulácia znamená, keď sa ejakulácia dostaví pri pohlavnom sexuálnom styku skôr ako by ste chceli a očakávali. Môže nastať problém a môže to spôsobiť aj partnerské vzťahy, ktoré rozhodne nechcete zažiť. Pri dospievaní muža môže dôjsť aj k samovoľnému ejakulovaniu. Zvyčajne tým prechádzajú mladí muži počas nočných hodín. Jej spustenie je nezávislé od fyzického sexuálneho dráždenia a vzrušenia. Nebudem vás strašiť. Predčasnú ejakuláciu viete vyriešiť aj sami. Pre väčšinu prípadov s predčasnou ejakuláciu je to aj postačujúce.

testicles-2790218_1920

Veď môžete to vyskúšať aj sami. Stačí tento problém len začať riešiť a hneď budete mať po tomto nepríjemnom probléme. Predčasná ejakulácia je porucha sexuálnej dysfunkcie. Aby ste predchádzali nepríjemnej erektilnej dysfunkcii, problém by ste mali začať riešiť a nemali ste ho odkladať na neskôr. Môžete navštíviť aj vášho ošetrujúceho lekára, ktorý vám vysvetlí, ako máte postupovať s vašou liečbou a poradí vám, aké možné lieky sú na váš problém dostupné.