keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Prečo si zaobstarať ako domáceho miláčika PSÍKA?
Zvieratá

Prečo si zaobstarať ako domáceho miláčika PSÍKA?

Verím, že vás úvod neodradil, pretože teraz sa zamierame skôr na výhody, ktoré so sebou prináša vlastníctvo psíka. Veď to je krásne stvorenie…. Ale to všetko sa dozviete v nasledujúcich riadkoch:

doga

  1. Schudnete.

Myslím, že viac nemusím pridávať, pretože je to veľmi jednoduché. Pes potrebuje pravidelné prechádzky, pretože mu jednoducho treba vykonať potrebu. Napriek tomu, že je vonku lejak, vy musíte. Nikto iný vás nevytiahne v takom nečase von, iba on – váš HAVKO. Teraz mi možno namietate, pretože bývate v dome. ALE!!! Neverím, že ani vy nepôjdete so svojím havkom aspoň raz za mesiac na prechádzku. Ja chodím vždy, keď mám voľnú chvíľu, pretože keď vidím aká je šťastná, že ideme, je to na nezaplatenie! A aby som nezabudla dodať, že aj vaša kondička sa zlepší. Vidím to sama na sebe, takže je to informácia z prvej ruky

ovčák

  1. Nikto sa nebude tak tešiť, keď prídete domov!

Ešte som nevidela človeka, ktorý by sa dokázal tak tešiť ako psy, keď prídete z roboty domov. Nie nadarmo sa hovorí vtip: Skúste zavrieť svoju ženu a psa do kufra auta. A skúste si tipnúť, kto sa viac poteší, keď vás uvidí. No predsa PES. To vám snáď nemusím ani písať. Je to nenahraditeľné cítiť tú psiu lásku.

  1. Keď vám bude smutno je tu on

Nič od vás nevyžaduje iba, aby ste mu dali papať a piť. Nič viac. Nemusíte ho mať ani radi, ale to sa proste nedá, nemať ho rád. Je to tak nevinné, milé stvorenie, ktoré na vás hľadí krásnymi psími očkami. Nechápem ľudí, ktorí im dokážu ublížiť! A keď vaša priateľka ešte nebude doma z roboty, tak stále tu bude on, ktorý vám bude robiť spoločnosť.

německý ovčák

  1. Bude vás strážiť

To by asi malo byť na prvom mieste, prečo si ľudia zaobstarávajú PSÍKA. Je to určite lepší pocit, keď nie ste doma a máte na dvore psíka. Ale aj, keď ste doma. Zabreše a vy hneď môžete vykuknúť, kto to čaká pri bráne a zvoní na nefunkčný zvonček. Je to taký prírodný zvonček :D. A častokrát zadarmo, pretože nechcených psíkov je na celom, celučičkom svete stovky, až tisícky. Keď pôjdete na hríby do lesa, budete sa cítiť oveľa bezpečnejšie ako keby ste išli samy.
Ja si myslím, že už som vás dostatočne presvedčila, že HAVKO je pre vás to pravé orieškové…