keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Moderné schodisko
Nákupy

Moderné schodisko

Aj vy túžite mať interiér ako z domácnosti? Štýlová luxusná domácnosť nemusí byť vizitkou len popredných interiérových dizajnérov. Zariadiť si domácnosť podľa najnovších trendov a moderne dokážete aj svojpomocne. Chce to len správne tipy a triky. Sklo, sklo a ešte raz sklo. Sklo môžete v interiéri použiť všade, kde je to možné. Sklo je mimoriadne moderný materiál, ktorý sa používa v novodobej architektúre. Najčastejšie využitie skla ako komponentu v domácnosti sú stále okná. A čím väčšie tým lepšie. Veľkoplošné okná sú na novostavbách mimoriadne moderný kúsok.

sklenené zábradlie

To nie je však jediné možné využitie skla. Čoraz viac ľudí sa rozhodne pre aplikáciu skleneného materiálu aj na interiérové dvere a zábradlie. Áno, zábradlie na schody. Práve použitie skla na schodisku vám zabezpečí otvorený, presvetlený koncept. Cez sklo prejde veľké množstvo slnečného žiarenia, vďaka priehľadnej štruktúre prejde cez sklenené zábradlie množstvo slnka a presvetlený je celý priestor. Výhodou je tiež otvorenosť priestoru. Na schodisku nič nepôsobí rušivo a obidvoje poschodia sa opticky spájajú. Báť sa nemusíte ani o bezpečnosť vašej rodiny. Na zábradlie ako aj dvere sa používa tvrdené bezpečnostné sklo, ktoré je takmer nemožné len tak rozbiť.

sklenené zábradlie

Sklo je okrem vnútorného schodiska možné použiť aj na exteriérové zábradlie. Balkóny či terasy môžu byť moderne zabezpečené práve skleneným zábradlím. Na výber máte z viacerých možností osadenia a v prípade ukotvenia do podlahy získate čistý veľký sklenený priestor. Pokiaľ aj vy túžite po modernom dizajne vo svojom dome, práve sklenené zábradlie na schodisku by u vás nemalo chýbať. Očaríte každého návštevníka, ktorý ku vám zavíta. Pokiaľ aj vás zaujalo toto moderné riešenie zábradlia, navštívte stránku lmmont.sk a dozviete sa o možnosti prevedenia, ceny a montáže viac.