keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Farebnosť nadovšetko
Bývanie

Farebnosť nadovšetko

Chcete niečo špeciálne? Vyberajte koberec napríklad podľa vašich obľúbených farieb, alebo sa rozhodujte na základe interiéru, keď koberec s ním môže harmonizovať, alebo naopak vytvárať silný a ostrý kontrast!
 
Farbysú zaujímavý fenomén dotýkajúci sa nášho všedného života, i toho menej všedného. Pestré koberce v živých farbách sú inšpiráciou a doslova nás nabíjajú energiou. Jemné pastelové farby zasa vytvárajú doma harmóniu a pokoj. Koberec je potrebné vybrať tak, aby ste sa ním mohli dlhé roky kochať. Živé farby nás povbzudzujú, napĺňajú nás energiou a knokautujú náš každodenný stres, a kde sa dokážete uvoľniť a nabiť, ak nie práve doma. Prírodné tlmené farby ako béžová či krémovo hnedá zase vytvárajú oázu pokoja v každej miestnosti, kde koberec takýchto farieb máte.
 detail vzorovaného koberce
Predstavte si mekku módy – Paríž. Z tohto krásneho mesta na Seine stále a stále vychádzajú nové trendy i inovácie. Platí to aj pre interiérový dizajn. Posledným hitom sú svieže farby kobercov s modernými vzormi – istota originality a jedinečnosti. Ďalšou  nespornou zaujímavosťou a v podstate novinkou, sú koberce s efektom výtvarného diela. Akoby ste vstúpili do sveta obrazov slávnych impresionistických maliarov. Takýto skvost u vás doma by bol neustálym stredobodom pozornosti vašich stále častejších návštev.
 návrh koberce
Alebo trojdimenzionálne koberce. Vďaka carvingovej technike váš domov môžu spestriť i trojdimenzionálne motívy. Už len preto, že sa strihajú ručne, je každý kus vlastne unikát! Proces, pri ktorom vzory vznikajú, prepožičiava kobercom krásny priestorový efekt.
 
Svet kobercov je naozaj rozmanitý. Záleží len a len na vás, aký si nakoniec vyberiete. V každom, ktorý si po malom zvážení aj zaobstaráte, bude predsa kúsok z vás. Aj pri kúpe koberca sa môžete riadiť zásadou, platnou pre všetky dlhodobejšie investície – kúpte ho najkvalitnejší, čo vám rodinný rozpočet dovolí.