keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
5 trikov pre každú ženu
Ženy

5 trikov pre každú ženu

Tlačia vás topánky? Tomu je koniec
Poznáte to, keď vidíte v obchode krásne kožené čižmičky alebo lodičky, vyskúšate si ich, máte pocit, že vám dokonale padnú, no po jednom dni v práci by ste ich najradšej niekam zahodili? No nemôžete to urobiť, keď boli predsa také drahé. Ale čo s nimi? Zoberte si hrubú ponožku, navlečte si ju na nohu a obujte si topánku. Potom vezmite fén a slabo na topánku fúkajte teplý vzduch. Uvidíte, že topánky zaručene povolia!
 žena s chytrým nápadem
Problematická pleť? Pomôže citrón
O tom, že vitamín C je na pleť najlepší kamarát ste už určite počuli. Zaobstarajte si citrón v čerstvej podobe, zrieďte ho s vodou a prikladajte si ho na pleť. Podľa reakcií vašej pleti uvidíte, v akom množstve vám a vašej tvári robí dobre. Potom ho používajte podľa potreby.

problmatická pleť
Fľak od mejkapu alebo rúžu už nebude problém

Nie je nič horšie, ako keď vám fľak od líčenia urobí šarapatu na obľúbenom tričku. No nemusí to viac byť katastrofa.
Rúž- Ak ide o fľak od rúžu, miesto nastriekajte lakom na vlasy a nechajte pôsobiť desať minút. Potom miesto pretrite špongiou a dajte hneď do prania. Ďalšia alternatíva je na miesto nalepiť pásku a trhaním by mal rúž zísť dole.
Mejkap- Pred praním použite holiacu penu alebo šampón. Mali by mejkap z oblečenia odlepiť.
Linka na oči- Nesiahajte hneď po chemickom odstraňovači, skúste najprv použiť soľ. Nasypte trochu na miesto, kde sa škvrna nachádza a pretrite ho handričkou. Potom dajte oblečenie do prania.
Vodeodolná riasenka- Na to je najlepšie použiť malé množstvo odstraňovača vodeodolného mejkapu. Dávajte však pozor, aby vám neurobil ešte väčšie fľaky.
 
Dúfame, že vám naše rady boli aspoň trochu užitočné. Veríme, že vám pomôžu. A budeme radi, keď naše rady odporúčite aj svojim kamarátkam, mamám alebo starým mamám (hoci tie so svojimi múdrosťami už možno všetky tieto triky poznajú).