keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Tieto balzamy urobia vašim perám hotové zázraky!
Nákupy

Tieto balzamy urobia vašim perám hotové zázraky!

Nielen zimné obdobie je vhodné na starostlivosť o pery, pretože prírodná kozmetika aj v letných horúčavách trpia pôsobením slnečných lúčov a strácajú tým vlhkosť, následkom toho vysychajú a praskajú.

balzám

CLINIQUE REPAIRWEAR INTENSIVE LIP TREATMENT

Pre pery, ktoré majú problém so šupinatosťou aj v ich okolí, je vhodná ochrana s hydratačnou zložkou a zvýšenou produkciou kolagénu. Pomôže vyhladiť pokožku a spolu s antioxidantmi má ochrannú funkciu pred ich poškodením. Je tou pravou starostlivosťou pre suché pery.

SUGAR RUBY LIP TREATMENT SUNSCREEN SPF15
Cukor je vynikajúcou zložkou, ktorá sa nachádza v tomto balzame. Okrem neho sú v ňom prítomné aj vitamíny E a C a tiež antioxidačné oleje. Pery budú veľmi dobre hydratované a vždy prichystané na bozkávanie. Zároveň im zabezpečia aj ochranu pred predčasným starnutím pomocou filtra SPF15.

JANE IREDALE LIPDRINK LIP BALM
Je to výrobok bez obsahu gluténu, je plný ovocných extraktov s antioxidantmi a tiež oxidu titaničitého v prírodnej forme, ktorý spĺňa ochranu pred slnečným žiarením SPF15 UVA / UVB. Hydratačné látky v balzame pokožku riadne zvlhčia a zároveň chránia. Tiež je dostupný na stránkach internetu a vybrať si môžete zo štyroch odtieňov.

LUSH HONEY TRAP LIP BALM
Všetkým ženám, ktoré majú rady med a čokoládu, odporúčame tento balzam. Jeho ingrediencie, ako biela čokoláda a vanilka, mu dodávajú lahodnú chuť a vôňu. Na trhu sú v ponuke ako ručne vyrábaná kozmetika, ktorú si bez problémov môžete objednať cez internet.

rtěnka

LA MER LIPBALM
Na vyliečenie porpaskaných a boľavých pier odporúčameLip Lipid Complex, je to patentovaný a špeciálny komplex a spolu so živinou Miracle Broth tvorí súbor zložiek na balzamové ošetrenie so zameraním sa na vlhkosť vytvorením akejsi ochrannej bariéry.

TERRY BAUME DE ROSE NUTRI COLEUR- Rosy babe
Extra ľahký balzam obsahuje až 40 doplňujúcich zložiek ako je bambucké maslo či vitamín E. Je založený na prírodných látkach, ktoré chránia pery pred popraskaním, má príjemnú štruktúru, čím preniká do suchého povrchu a hydratuje ich.