keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Tajomstvo úspešného lovca
Muži

Tajomstvo úspešného lovca

Muži milujú ženy, sú to pre ne očarujúce bytosti, ktoré sú veľmi zložité a porozumieť im je úplne nemožné. Už toľkokrát sme mohli vidieť na televíznych obrazovkách, koľko nedorozumení vďaka tomu môže vzniknúť. Niekedy nám môže pripadať, ako by sme hovorili cudzím jazykom. Keby sme tak vedeli čítať myšlienky, všetko by bolo jednoduchšie ale možno aj ťažšie zároveň. Niektorí muži už pochopili, že keď si chcú získať ženu, musia ju vedieť predovšetkým skutočne počúvať, takzvane čítať medzi riadkami. Učia sa tomu celý život a niekedy aj tak urobia fatálnu chybu.
Niekedy potrebujú, aby sme im tak trochu napovedali a pomohli urobiť ten správny prvý krok. Ale opatrne, páni tvorstva musia mať pocit, že to oni boli tí, ktorí si začali.
frajer u vozu
My ženy chceme mať hlavne okolo seba ochrancu, ktorý by pre nás skočil do ohňa. Niekoho, kto nás bude milovať, aj keď budeme vráskavé a staré. Veď naše babičky boli vydaté pokojne aj päťdesiat rokov života a nebol to pre nich vždy len med. Chce to naozaj more tolerancie a tiež úcty jeden k druhému.
 muž s knírem
Po čom ženy túžia – niekoľko bodov:
1)     Muž by mal byť predovšetkým gentleman, ktorý vás pustí prvú do dverí, galantne vám podá ruku, keď vystupujete z auta alebo vám vezme kabát, keď spolu idete na večeru. Dáva vám drobné darčeky pre potešenie, ktoré ani nemusia byť príliš drahé. Veď poteší aj kytica lúčnych kvetov, ktorú vám natrhá na prechádzke.
2)     Nemal by sa báť vám vyznať lásku a nemusí to byť len slovami. Taká vystrelená ruža z púte je predsa tiež dôkaz lásky.
3)     Mohol by vedieť variť, láska predsa prechádza žalúdkom. Navyše si aspoň na          chvíľku oddýchnete od panvíc.
4)     Mal by byť praktický. Nie je nič horšie, ako keď si žena musí doma všetko urobiť sama. Oprava kvapkajúceho kohútika alebo zmontovanie nábytku by pre neho mala byť hračka.
5)     Zmysel pre humor je jeho základná výbava, s ktorou vie znamenite hrať.
6)     Navyše prirodzená inteligencia tiež nie je na zahodenie.
7)     A nakoniec nemusí to byť krásavec, ale trocha prirodzeného šarmu vôbec neuškodí a ak sa za ním nepotiahne nepríjemný zápach potu a hnoja, potom je to váš pán dokonalý.