keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Praktické sklenené priečky pre rozdelenie priestoru
Nákupy

Praktické sklenené priečky pre rozdelenie priestoru

Na členenie veľkého priestoru sa ponúka niekoľko riešení. Buď oddelenie klasickými murovanými stenami alebo modernejšími odľahčenými variantami.

K nim patria aj sklenené priečky Lmmont.sk.

Sklo je v modernej architektúre žiadaným prvkom, či už vo forme doplnkov alebo samotných interiérových alebo exteriérových systémov.

window-3065287_640

Sklenené steny a priečky nahrádzajú klasické murované steny a vyznačujú sa na rozdiel od nich mnohými pozitívnymi vlastnosťami. Majú dokonalú akustiku a zvukotesnú odolnosť, prepúšťajú svetlo a vhodne ho lámu, sú elegantné a nadčasové a popritom mimoriadne praktické.

Sú vyrobené z bezpečnostného skla o hrúbke 8 – 12 mm a majú certifikát kvality. V ponuke je mnoho variácií povrchovej úpravy, jej výber záleží od účelu použitia. Sú dodávané v čírom, matnom mliečnom prevedení, alebo vo forme grafoskla, prípadne s pieskovanými motívmi. Ich uplatnenie je takmer v každom interiéri, vhodné sú do administratívnych budov, do bankových priestorov, na odborné pracoviská alebo aj do nákupných centier. Vytvoríte pomocou nich elegantné pracoviská pre Vašich klientov a kolegov, rovnako ako vkusný butik v obchodnom priestore. Takisto sú vhodné na vytvorenie oddychových zón, prípadne fajčiarskych miestností.

Dodávané sú vo viacerých rozmeroch – napríklad vo veľkosti okna až po celosklenenú priečku od podlahy po strop.

Ich otváranie a manipulácia môže byť vo forme posuvných alebo kyvných dverí.

Váš návrh a predstava sú prvoradé a nie sú výnimkou akékoľvek realizácie sklenených priečok.

crown-2121176_640

Dôležité je odborné zameranie a poradenstvo. Ušetrí Vám množstvo času a peňazí, najmä pri zložitejších architektonickým predstavách a realizáciach. Všetko je súčasťou komplexného servisu.

Sklenené priečky opticky rozdelia priestor pri zachovaní jeho funkcionality. To znamená, že pri voľbe vhodnej povrchovej úpravy ponecháte priestoru súkromie a intimitu.

Moderné riešenia sklenených priečok Vás určite presvedčia.