keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Potrebujete správnu motiváciu
Služby

Potrebujete správnu motiváciu

Kombinácia oboch krokov je totiž absolútne nevyhnutná. Treba si však zistiť, ktorý šport je ten pravý práve pre vás. Tiež by ste si mali ujasniť, kde chcete schudnúť. Hodí sa mať tiež parťáka, ktorý v tom bude s vami namočený až po uši.

cvičení

o aeróbne športy
Tu je veľmi dôležitá správna tepová frekvencia. Vďaka nej vaše telo bude používať ako energiu tuk, ktorého sa chcete zbaviť.Ak to myslíte s chudnutím naozaj vážne, táto aktivita bude úplne nevyhnutná a to najmenej hodinu v kuse. Skvele vám k tomu poslúži šport tester s hrudným pásom alebo jednoduchý rečový test. Patrí sem chôdza, beh, jazda na rotopede alebo plávanie.

o posilňovanie
Väčšina žien sa bojí, že im veľmi rýchlo narastú svaly. Ale to je naozaj nezmysel. Ide o to spevniť predovšetkým stred tela a vybudovať správny základ.
Viete čo je to bazálny metabolizmus? Pre tých, ktorí ste o tom ešte nič nepočuli, ide o množstvo energie, ktoré telo spotrebuje v úplne kľudovom stave. To znamená, že stratíte pár kíl, bez toho aby ste čokoľvek robili.
Hneď na začiatku oslovte trénera, ktorý s vami prejde vaše možnosti a vďaka krátkemu dotazníku vám poradí, ako sa dostať späť do formy.

tým

o dynamické športy
Sem patrí všetko v anaeróbnej rovine. Tu využíva telo ako energiu cukor. Patrí sem väčšina kolektívnych aktivít, ako je futbal, hokej, squash alebo spinning.Vďaka týmto športom si zvýšite fyzičku a pomôžu vám zlepšiť tiež náladu.

Naša otázka ale znela: ako schudnut rychlo?

K tomu vám pomôže kombinácia kardio, aeróbnych a dynamických športov. Treba si totiž fyzickú záťaž správne rozložiť. Nečakajte ale zázraky hneď po mesiaci, všetko má svoj čas. Záleží na vašom telu, ako rýchlo si dokáže so zmenami poradiť a na ne reagovať.
Dajte si na čas a nehádžte flintu do žita. Buďte trpezlivá a výsledky čoskoro prídu.
A rada na záver: „ Merajte sa a nestúpajte často na váhu!“ Centimetre sú to podstatné.