keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Kvalitný spánok pre každého
Nákupy

Kvalitný spánok pre každého

Medzi jednu z najdôležitejších častí nášho dňa patrí spánok. Mal by tvoriť až tretinu času z nášho každodenného kolobehu. To, aký kvalitný náš spánok bol, sa potom prejavuje aj na našom pracovnom výkone. Veď predsa každý už zažil predsa deň, kedy vstal z postele tou nesprávnou nohou. Preto by sme mali naozaj dbať o to, aby náš spánok bol čo najlepší. Naši najmenší trávia spánkom oveľa viac času ako my. Spánok teda patrí medzi tie najzákladnejšie potreby človeka. Kvalitný spánok dopomáha ku kvalitnému života a tým k nášmu šťastiu.

kvalitný spánok

Primárnou vecou, ktorú človek potrebuje na spánok, je posteľ. Dôležitým však nie je samotný rám postele, ale matrac, ktorý je v ňom uložený. Každý matrac má svoje špecifické vlastnosti pre tie najrôznejšie potreby každého človeka. Niekomu vyhovujú mäkké matrace, inému zas tvrdé. Pri nesprávnom výbere matraca sa môžu dostaviť aj zdravotné problémy ako napríklad bolesti chrbta.

matrac a macík

Naša firma Segum vám ponúka tie najkvalitnejšie matrace Segum pre váš pokojný spánok. Vyrábame zdravotné matrace, ktoré sú vyrobené z prírodných materiálov. Medzi prednosti našich matracov patrí aj to, že pri výrobe používame metariály vhodné pre alergikov. Vieme totiž, že v dnešnom svete už čoraz viac a viac ľudí začínajú trápiť alergie. Naše matrace sú preto antibakteriálne a vás už nemusí trápiť upchatý nos či slzenie očí spôsobené alergickou reakciou.

Matrace vám dokážeme vyrobiť aj na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Cena našich matracov vôbec nie je vysoká ako by sa dalo čakať. Veľmi pozorne strážime ceny našich matracov, aby si tak zdravý spánok mohol dovoliť naozaj každý človek. Kvalitné matrace v akciových cenách si môžete vyskúšať na našich podnikových predajniach, kde sa môžete poradiť aj s našimi poradcami, ktorí s vami radi vyberú ten správny matrac pre váš pokojný, kvalitný a zdravý spánok.