keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Kvalitné ortopedické matrace za zvýhodnenú cenu
Nákupy

Kvalitné ortopedické matrace za zvýhodnenú cenu

Kvalitný zdravotný matrac so zaručeným ortopedickým efektom je dôležitou súčasťou regenerácie celého organizmu a správnej spánkovej hygieny. Akciová ponuka matrace akcia Segum za zvýhodnené ceny u ktorých nájdete zľavu až do 25 % oproti pôvodnej cene Vám predstavuje širokú škálu zdravotných matracov. Jedná sa o pružinové a sendvičové matrace, ktoré sa delia na podskupinu taštičkových a penových matracov vysokej kvality na čisto prírodnom základe, s antibakteriálnymi vlastnosťami a takisto s určením aj pre alergikov.

Dôležitý spánok

V akciovej ponuke nájdete viaceré rozmery matracov, aktuálne moderné vysoké matrace, ponuku detských matracov, rôzne tvrdosti matracov a matrace s rozličným ortopedickým efektom.

Pred finálnym rozhodnutím a výberom sa poraďte s odborníkmi, pretože je veľa faktorov, ktoré ovplyvňujú správny výber matraca. Je dôležité vedieť, že napríklad Vaša preferovaná poloha v spánku ovplyvňuje výber správnej tvrdosti matraca, rovnako ako aj Váš životný štýl. Ak uprednostňujete aktívny spôsob života, v práci veľa nesedíte alebo ak spávate na chrbte rozhodnite sa pre tvrdšie matrace, ktoré budú vhodné pre Vašu kostru, kĺby a chrbticu.

Ak trpíte zdravotnými obmedzeniami, bolesťami chrbta, krížov alebo kĺbov, máte pomalšie životné tempo, prípadne spávate najčastejšie na boku vyberte si mäkšie matrace, poskytnú Vám oporu a pohodlne sa do nich zaboríte.

Mäkký penový matrac

Akciová ponuka obsahuje kolekciu matracov, ktoré obsahujú súčasne tvrdšiu alebo mäkšiu stranu a Vy si môžete vybrať aktuálne tú najvhodnejšiu pre Vás. Spracovanie surovín na výrobu matracov je založené na špeciálnej technológii tak, aby sa u každého matraca dosiahol požadovaný zdravotný a ortopedický efekt. Ponúkané akciové matrace majú vysoký kredit aj u odborníkov, ortopédov a boli vyvinuté na základe ich odporúčaní. Ich výberom získate dokonalý relax, odpočinok a regeneráciu počas spánku a určite pocítite rozdiel oproti starým už nefunkčným matracom.