keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Kvalitná klimatizácia
Nákupy

Kvalitná klimatizácia

Počas letných mesiacoch, kde nastupujú vysoké horúčavy, rozmýšľame len nad tým, ako sa čo najrýchlejšie schladiť. Dokonca aj steny bytov alebo domov sú neskutočne prehriate pre normálne a zdravé fungovanie ľudského organizmu. Našťastie, už s týmto problémom vieme ako bojovať. Prinášame vám moderné a kvalitné klimatizácie Samsung Bratislava od spoločnosti masterklima.sk za výhodné ceny, ktoré sa počas neznesiteľných horúčav stanú vaším najlepším priateľom.

klimatizácia

Naše klimatizácie Samsung pracujú na základe systému rýchleho chladenia. Okrem toho majú v sebe zabudovaný HD filter, ktorý čistí vzduch od prachu, plesní, alergénov a iných znečisťujúcich látok. Vďaka tomu si môžete dopriať dýchanie vždy čistého a čerstvého vzduchu. Ďalšou výhodou našich klimatizácií je automatické prúdenie vzduchu v dvoch smeroch. Tiež si môžete zvoliť Režim dobrý spánok, vďaka ktorému nebude žiadny problém zaspať ani v tých najhorúcejších dňoch. Ku každej klimatizácii si môžete zadovážiť aj Wifi ovládač, ktorým si nastavíte teplotu a intenzitu vzduchu v miestnosti, podľa vás.

klíma

Naše klimatizácie využívajú technológiu úspory energie, takže sa nemusíte obávať, že vám stúpne cena za elektrickú energiu. Vďaka jednoduchému čisteniu a automatickej regulácii teploty podľa momentálnej potreby, si môžete byť istý dlhou životnosťou a kvalitou klimatizácie. Je len na vás ako si nastavíte časy vypnutia a zapnutia klimatizácie. Už sa viac nemusíte zaoberať vlhkosťou v miestnosti, pretože klimatizácie Samsung si hravo poradia aj s týmto problémom. V našom portfóliu vám ponúkame na výber klimatizácie do jednej miestnosti alebo do viacerých miestností, do serverovní a taktiež parapetné klimatizácie Tak neváhajte a navštívte našu predajňu v hlavnom meste Bratislavy. Radi vám poradíme a postaráme sa o dopravu i montáž. Navyše vám ku každému zariadeniu poskytujeme trojročnú záruku.