keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Kupujte knihy
Nákupy

Kupujte knihy

Mnoho ľudí si kompenzuje každú jednu depresiu tým, že si niečo kúpia. Ženy väčšinou nakupujú ohromné množstvo oblečenia, ktoré veľmi často nakoniec ani nenosia. Chlapi naopak nakupujú veci do auta, ktoré nepotrebujú. Keď však máte depresiu a máte veľkú chuť si niečo kúpiť, existuje oveľa lepšia možnosť, ako investovať svoje peniaze. Najlepšie, čo môžete pre seba urobiť je, že začnete v depresii nakupovať knihy.
malé dárečky
Áno, možno ste teraz začali prevracať očami a odfrkli ste si, pretože si myslíte, že knihy vám budú skutočne nanič. No to vôbec nie je pravda. Ľudia, ktorí milujú knihy veľmi dobre vedia, aký na to majú dôvod. Milovať knihy znamená, že milujete umenie. A kupovať ich zase znamená, že umenie podporujete. V každom prípade, míňať peniaze na knihy sú určite peniaze, ktoré sú vhodne investované. Knihy nikdy nevyjdu z módy a nikdy v nich nebudete vyzerať fádne alebo nenápadne. Mnohí muži, ale ženy vám potvrdia, že ľudia, ktorí čítajú knihy sú okrem toho aj skutočne sexi. Nebojte sa toho, vezmite si do ruky knihu a ukážte svetu, že vy na to máte.
staré knihy
Prečo kupovať knihy?
1.       Rozšírite si vašu slovnú zásobu. Nikto sa nechce stretávať s niekým, kto sa nevie vyjadrovať. Platí to ale aj pri zamestnaní. Ľudia, ktorí vedia krásne rozprávať sa na pracovnú pozíciu dostanú oveľa skôr ako tí, ktorí habkajú a nevedia zo seba dostať súvislú vetu. Pamätajte na to.
2.       Buďte inteligentnejší. V knihách sa dozviete určite veľké množstvo vecí, o ktorých ste doteraz nemali ani len tušenia. Pamätajte na to. Nemusíte sa učiť siahodlhé poučky, aby ste pôsobili inteligentne. Keď budete veľa čítať, budete inteligentný prirodzeným spôsobom a nemusíte sa vôbec obávať toho, že by dakto prišiel na to, že to len hráte.

3.       Uniknete do úplne iného sveta. Je veľmi dobré občas sa nechať uniesť svetom, ktorý je úplne mimo toho, ktorý práve žijete. Práve preto sú knihy to, čo vás vytrhne z každej depresie. Pamätajte na to.