keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Chyby vo vzťahu očami mužov
Muži

Chyby vo vzťahu očami mužov


Viete aké chyby robia najčastejšie ženy vo vzťahu? Pozrime sa na 10 ženských chýb vo vzťahoch

hádka

1.      Domestifikácia. Doma, keď je žena zvyknutá na svojho muža, prestáva ho fascinovať svojou príťažlivosťou. Domáci župan, strapaté vlasy nerobia ženu atraktívnu a nie je sexy. Veľmi častá chyba toľkých žien.
2.      Neveria. Ak žena neverí mužovi, potom aj on prestane veriť v seba samého. Alebo si nájde takú, ktorá mu bude veriť. Dôvera mužovi je podpora, nedôvera je apatia a pochybnosti.

3.      Predvídateľnosť a večná stabilita. Kedy si naposledy dala svojmu mužovi niečo zo srdca? Mnohé ženy hľadajú stabilitu, to je dobré, ale niekedy je potrebné ju zriediť. Pozvite ho na večeru, prekvapte a robte niečo nové a neobvyklé.
4.      Nedostatok pohody. Ak sa muž so ženou necíti dobre, potom má naliehavú túžbu zdržať sa v práci. Ak doma nie je pohodlie, doma sa vytvára akýsi protest. Do kúpeľne, do baru, k priateľom, do garáže – kdekoľvek, ale hlavne byť z domu!
5.      Nedostatok spoločných cieľov v živote. Ak má človek nejaké životné ciele a žena je úplne iná, potom budú s najväčšou pravdepodobnosťou v budúcnosti ich cesty rozptýlené. Musíme si to vždy pamätať a formulovať spoločné rodinné ciele. Je to veľmi častá chyba vo vzťahoch!

manželství

6.      Nedržte ho v blízkosti svojej sukne. No, nie ste jeho mama! Chce ísť dobiť svet, dosiahnuť isté ciele, ale nenecháte ho: „Drahý, zostaň so mnou, nudím sa.“ A potom sa divíte, prečo v živote nič nedosiahol? Nechajte ho robí to pre vás!
7.      Nepochopenie sebeckosti. Muž môže na prvý pohľad urobiť niečo pre seba a vnímate to ako jeho sebectvo. To ale vôbec nemusí byť tak.

8.      Je to vaša rodina. Mama, ocko, babička, sestra – to už nie je tvoja skutočná rodina, sú to príbuzní, rodina je v minulosti a manžel a dieťa sú skutočná a hlavná rodina. Ak tomu nerozumiete, urobíte najväčšiu chybu vo vašom vzťahu!
9.      Čakanie na náklonnosť a citlivosť. Muži dávajú ženám náklonnosť a cit, ale nemôžu to robiť po celú dobu. Radi by to sem tam počuli aj oni.

10.  Zodpovednosť za šťastný vzťah nesie žena. Žena cíti emocionálne lepšie, od detstva podľa nich študovala vzťahy, zatiaľ čo jej manžel mal ako dieťa úplne odlišné hry. Preto je prenesenie zodpovednosti na človeka obrovskou chybou a spôsobí chaos vo vzťahu!