keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Chcete mať svoj vlastný fotoalbum?
Služby

Chcete mať svoj vlastný fotoalbum?

Boli ste nedávno alebo aj pred niekoľkými rokmi na nejakom výlete, na turistike, apod.? Určite áno a pravdepodobne máte z týchto lokalít a stretnutí porobené aj nejaké fotky. Snímky, ktoré sú doteraz uložené vo vašom počítači alebo na SD karte v mobile. A pritom tu je možnosť dať si ich vyvolať!

A zvečniť tie najlepšie momenty do podoby fotiek alebo fotoalbumov. Práve fotoalbumy sú dnes v móde, možnosť vyrobiť z vydarených snímok a následne kvalitne vytlačených fotiek pamätný fotoalbum. Ktorý aj po dlhých rokoch otvoríte a s radosťou zaspomínate na najcennejšie zážitky či dobrodružstvá z vášho života. S parterom, rodinou, priateľmi.

Fotoalbum, fotky

Môže ísť čerstvé snímky, ale môžete zaloviť tiež vo svojich archívoch a dať si vyvolať aj tie pre vás najcennejšie zábery z rôznych období. Fotoalbum v takom prípade môžete mať zaplnený ihneď a nemusíte sa báť, že zostane dlho prázdny. A keď ho zaplníte, nič vám nebráni v tom, vyrobiť si ďalší. V mnohých rodinách to tak je, že sa nelistuje len z jedného, ale z viacerých albumov a v každom sú zachytené nejaké špecifické momenty, ku ktorým sa radi vraciame. Zas a znova.

Teraz sa možno pýtate, existujú takéto služby, ktoré vyvolávajú fotky, aj dnes, kedy sa v drvivej väčšine pracuje s digitálnymi obrázkami, ich zdieľaním na sociálnych sieťach, online úložiskách a prenášajú na SD kartách či flash diskoch?

Fotky, slnečnica

Áno, tieto služby existujú a pracujú s modernou technológiou, bez problémov vám čo najkvalitnejšie vyvolajú aj digitálne snímky, celú prácu navyše v dnešnej dobe uľahčuje tlač fotografií online Fotky za babku. K čomu teda nie je potrebný prenos obrázkoch na žiadnych diskoch či pamäťových kartách, ani potreba hľadať kamennú prevádzku.

  • Pretože vaše najlepšie snímky, ktoré si chcete nechať vyvolať, môžete do štúdia jednoducho uploadovať online a vybrať si pritom ľubovoľný formát a rozmery.