keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Chcete dať vášmu drobcovi chlpáčika?
Zvieratá

Chcete dať vášmu drobcovi chlpáčika?

Keď ide o zvieratká, je občas naozaj veľmi ťažké sa rozhodnúť, ktoré by bolo pre vás či pre vašich drobcov, ktorých máte doma, to najlepšie. Pretože vybrať zvieratko, to je naozaj veľmi ťažký a veľmi zložitý proces, ktorým si proste musíte prejsť a nechať si to skutočne prejsť hlavou. Niekedy je to možno ťažké, ale nakoniec aj sami uvidíte, prečo to malo svoj zmysel. Nech sa deje čokoľvek, nakoniec sa určite aj tak dopracujete k tomu, že pre vásho drobca bude najlepšia poriadna vlna zodpovednosti, a to v podobe psíka. Neznamená to však, že svojmu dieťaťu dáte na starosť psíka iba preto, aby sa naučilo zodpovednosti.

kočka a pes
 
Pes nie je hračka a práve preto si musíte poriadne svoje rozhodnutie premyslieť a rátať aj s tým, že môžu prísť dôsledky, keď to necháte len tak. Nemusíte sa však ničoho obávať. Uvidíte, že nakoniec to bude stáť za to, musíte však urobiť maximum preto, aby ste boli spokojný s tým, čo práve robíte. Musíte byť pripravený na to či vlastne chcete psíka aj vy, inak je jasné, že to nemá veľmi význam. Nemusíte sa však ničoho obávať. Je pravdepodobné, že na svete ani neexistuje dieťa, ktoré by netúžilo po psíkovi, takže sa máte, na čo tešiť.

buldok
 
Aj keď sa možno obávate toho, čo príde a ako sa k tomu postavíte, môžete si byť istý tým, že nakoniec to bude niečo, na čo sa môžete naozaj poriadne zamerať a s čím môžete rátať, keď sa deje niečo, s čím nie ste úplne stotožnený. Verte tomu, že sa to dá a verte aj tomu, že možno práve psík prebudí vo vašich deťoch to, čo ste predtým ani netušili, že v nich drieme. Nebojte sa ukázať im, že im veríte a že chcete, aby bolo všetko podľa nich. Je jasné, že nakoniec aj sami veľmi dobre zbadáte, že to malo svoj význam a že záleží na tom, aby sa vaše dieťa o psa postarať vedelo. A verte tomu, že je to naozaj veľmi dôležité a má to svoj vlastný význam a aj zmysel. Ide iba o váš postoj.