keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Buďte silné ženy
Ženy

Buďte silné ženy

Viete, čo je v dnešnej dobe skutočne ťažké a obtiažne? Byť ženou. Nie je to len nejaká fráza, podľa ktorej sú ženy presvedčené o tom, že toto pohlavie to má jednoducho v živote obtiažne. Nie je to ani žiadne obviňovanie mužov, ktorí si nevedia vážiť svoje ženy. Je to jednoducho skutočná pravda. Ženy v spoločnosti vôbec nie sú vážené. Naozaj nie a to si môžete byť istý, že ani trochu. Prečo to tak je? Ťažko povedať. V mnohých ohľadoch sú ženy mužom rovnocenné partnerky. Nie každému sa to však páči. Ešte stále funguje to dobre známe „sto ľudí, sto chutí“, no ako je to v skutočnosti?
žena v přírodě

ŽENY VO VYSOKÝCH POZÍCIÁCH

Ak má niekto v dnešnej dobe skutočný problém, tak sú to práve ženy, ktoré sa nachádzajú vo vysokých pozíciách. Len máloktorá zo žien chce byť celý život matkou alebo len ženou v domácnosti. Každá z nás chce niečo dosiahnuť. No akonáhle sa niektorá z nás dostane na vysokú pozíciu, stávame sa pre mužov ohrozením, ktoré oni neznesú. Sme vo vysokých pozíciách dobré. Máme dobré organizačné vlastnosti, dokážeme viesť ľudí. Ale väčšina mužov sa takýchto žien neskutočne bojí. Len máloktorí znesie, že je žena lepšia ako on alebo, že nebodaj zarába lepšie ako on sám.
ženy ve skoku

NENECHAJME SA ZNECHUTIŤ

Mnohé z nás sa napokon tak veľmi zaľúbia, že sú ochotné vzdať sa svojej kariéry len preto, aby sa ich partner necítil mizerne. Pre ženy je jednoducho prirodzené ustúpiť a urobiť pre lásku naozaj všetko. Veľmi často však pri tom strácame samé seba. A to je niečo, čo nás vnútorne úplne zabíja. Verte tomu, že chlap, ktorý to má v hlave perfektne usporiadané od vás nikdy nebude chcieť, aby ste sa vzdala svojej kariéry, ktorú ste si tak dlho a pracne budovala. Bude vás podporovať a nikdy sa pri vás nebude cítiť menejcenne. A už vôbec nebude chcieť od vás, aby ste sa cítili menejcenne pri ňom. Budete vo všetkých ohľadoch rovní. A tak to má byť.