keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Ako si privyrobiť?
Peniaze

Ako si privyrobiť?

Na privyrobenie si doma nám dnešný svet ponúka veľa možností. Internet nám poskytuje obrovskú sféru obchodu a kontaktu s neznámymi ľuďmi. Poďme si ukázať pár nápadov ako na to.

peníze

Predaj oblečenia

Keď si preberieme skriňu tak sa tam určite nájde veľa vecí ktoré sme už roky nenosili ale predsa tam sú a takéto veci možno veľa ľudí potrebuje pretože nemajú peniaze na nové. Takýmto spôsobom pomôžeme sebe aj iným ľuďom. Na internete existujú rôzne stránky kde môžeme takéto oblečenie predať. Funguje to asi tak že veci odfotíme, opíšeme nedostatky a navrhneme cenu. Osoba ktorej sa veci zapáčili nám napíše, možno navrhne nižšiu cenu, dohodnete sa a veci pošlete.

Písanie článkov

Existujú stránky ktoré ponúkajú finančnú odmenu buď za napísanie originálneho, vlastného článku alebo si ak máte znalosť jazyka tak môžete prekladať články. Písanie článkov sa vypláca väčšinou tak že čo článok to daná hodnota.

Pomoc susedom

Veľakrát sa starším ľuďom ťažko venčia psy, alebo vynášajú smeti či nákup. Preto sa dá s nimi dohodnúť a za každú nejakú službičku si vypýtať odmenu. Síce to nebudú veľké peniaze ale aj to je niečo.

Katalógy

Myslím tým predaj katalógovej kozmetiky. Firmy ktoré túto kozmetiku ponúkajú, potrebujú ľudí ktorý budú katalógy ponúkať čo najviac zákazníkom. Tento predaj funguje tak že predáte určité množstvo produktov a niekoľko percent zo zárobku je vašich.

pc

Vypĺňanie dotazníkov

Firmy ktoré robia prieskumy hľadajú ľudí na ich vypĺňanie a poskytujú malú finančnú odmenu. Stačí si na internete nájsť stránky s prieskumami a pustiť sa do vypĺňania.

Výpomoc v obchodoch

Obchody hľadajú brigádnikov ktorý im budú pomáhať napríklad vykladať tovar, upratať v obchode. Ponúkajú symbolickú výplatu za málo práce.
Dúfam že vám tento článok poskytol informácie a pomoc pri hľadaní si nenáročnej práce.