keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Svadba chce prípravu
Služby

Svadba chce prípravu

Žena sníva o svojej svadbe, ktorá sa jej väčšinou zdá taká vzdialená, ale len do chvíle, kým si pred ňou jej vyvolený nekľakne a s prsteňom v ruke ju nepožiada o ruku. Ale ani tento spôsob už dnes nie je jediný, muži vymýšľajú rôzne netradičné možnosti a príležitosti, ako požiadať partnerku o ruku. A po tomto akte už svadba nadobúda reálnejšie kontúry, už môže žena, spoločne s mužom, spriadať plány na tú najbáječnejšiu svadbu.

auto

Na všetko treba myslieť vopred

Príprava svadby nie je maličkosť, hlavne, ak sa chystáte pozvať celé vaše široké príbuzenstvo, vyžiada si to vopred rozplánovanie všetkých činností s tým spojených. Ak si necháte dostatok času, nebudete v strese a nestane sa vám, že by ste na niečo zabudli. Ale ak sa poznáte, že zvyknete trocha stresovať, potom neváhajte a zadovážte si svadobný plánovač, vďaka nemu si nemusíte všetko pamätať a tak nezabudnete na nič dôležité. Je to super pomocník, pomôže vám zadeliť si čas na jednotlivé činnosti a zariaďovania všetkého okolo svadby.

Pekne po poriadku…

Prvým úkonom je určiť si dátum sobáša, potom si treba vybaviť buď civilný alebo cirkevný sobáš, teda na úrad alebo do kostola. Tiež si treba uvedomiť, že nie ste jediný, kto sa chce vziať, a tak s tým neotáľajte a vybavte si ho čo najskôr. Kým ešte nie sú všetky dátumy obsadené, vy si môžete vybrať ten, ktorý vám vyhovuje. Po stanovenom dátume nasleduje zarezervovanie sály na hostinu, dnes to trvá niekedy aj jeden a pol roka. Zároveň môžete riešiť aj druh hudby, ktorá vám zahrá pri vstupe do spoločného života. Či si zavoláte diskdžokeja alebo živú kapelu, je na vašom rozhodnutí, ale hlavne si ju rezervujte s predstihom. Okrem týchto základných vecí riešte aj vynárajúce sa maličkosti hneď, predídete väčším problémom neskôr.

blok

Teraz sa naplno môžete venovať výberu svojich a ženíchových svadobných šiat, navrhnúť pozvánky, menovky na stoly a drobné darčeky pre hostí. Určite to všetko budete riešiť ľahšie, ak vám s tým pomôžu vaše družičky, poradia, vybavia, potešia, keď už nevládzete… Sú to predsa priateľky, na ktoré sa môžete spoľahnúť. A ešte k tomu ten svadobný plánovač, ktorý vám nedovolí zabúdať, s touto pomocou vám už musí ísť príprava svadby od ruky.
A posledným krokom je, aby ste si vašu svadbu snov užili čo najviac, aby vám z nej zostali len tie najkrajšie spomienky na celý váš spoločný život.