keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Senzuálne masáže v tantra salónoch Bratislava
Služby

Senzuálne masáže v tantra salónoch Bratislava

Aj napriek tomu, že sú služby spojené s tantrickou masážou stále rozšírenejšie aj v našom hlavnom meste a aj napriek tomu, že sa o nich skoro každý môže dozvedieť stále viac čerstvých informácií na internete, nevidí možno veľa ľudí rozdiel v tom, čo je to tantra a čo sú to platené erotické služby. Ono v podstate sa stačí pozrieť len na rozdielnosť prostredia a rozdielnu ponuku a už v tom sú badateľné rozdiely. Tantrická masáž je rozhodne niečím viac, než platenou erotickou službou.

ruky, masáž

Podstata tantrických masáží je v sexualite a v erotike, v tomto sú znaky spoločné. Viac než k nejakému rýchlemu orgazmu ale slúžia skôr k sebapoznávaniu a hlavne k lepšiemu spoznaniu toho, aké potreby a túžby má ľudské telo, respektíve aké veci majú na telesnú schránku veľmi príjemné a pozitívne pôsobiace účinky. A k ním sa rozhodne radia senzuálne dotyky a práca s telesnou sexualitou.

A pri takomto zaobchádzaní s telesnou schránkou a so spoznávaním jej zmyselnosti, sa pri tantrickej masáží využívajú dotyky, ktoré sa zameriavajú aj na oblasti erotogénnych zón a pohlavných partií. Pretože práve v týchto bodoch je účinok na uvoľnenie a odstránenie blokov najsilnejší.

  • V tantre sa uctieva telo a jeho sexuálna energia. Telo je tu považované za veľký dar a za niečo, vďaka čomu dokážeme vnímať mnohé príjemné pôžitky.

masáž tela

K tým najpríjemnejším sa radia vzájomné dotyky, minimálne dotyk od jednej osoby k druhej. Tantrici veria, že precítenými a zároveň intenzívnymi dotykmi dokáže jedna osoba tú druhú obohatiť o životnú silu. O to je účinok efektívnejší a príjemnejší, ak sú v prípade heterosexuálnej orientácie osoby opačného pohlavia, čím sa vlastne tvorí impulzívnejší kontakt nielen s telom samotným, ale aj s jeho sexuálnou energiou.

Je to zážitok, ktorý niekedy trvá aj vyše hodiny a môžete si ho dopriať ideálne v špecializovaných salónoch v našom hlavnom meste.