keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Rôzne typy áut k Vašim službám
Služby

Rôzne typy áut k Vašim službám

Služby spojené s vypožičaním osobného automobilu sa už stali takmer nenahraditeľnými. V dnešnom uponáhľanom období je preprava pomocou auta viac než potrebná. A pokiaľ pochádzate z obce, tak tá potrebnosť osobného automobilu je potrebná ešte dvojnásobne.

žluté auto

Možné riešenie
Automobil dnes skrátka využívame denne a je už takou potrebnou vecou ako mobil. V podstate ešte potrebnejšou, pretože mobil nás na potrebné dohodnuté miesto neodvezie. Kúpa nového a neopotrebovaného automobilu však veru nie je lacnou záležitosťou. Našťastie existujú služby ako požičovňa aut žilina, ktoré nám poskytnú automobil zakaždým, kedy to potrebujeme. Niekedy je to dokonca nevyhnuteľnosť.

Navyše uvážme fakt, že máte možnosť vlastného výberu Vami zvoleného typu vozidla a takisto i iné dôležité podmienky si nadiktujete Vy. Mám na mysli termíny a dokonca i miesto spojené s vypožičaním a vynavrátením vozidla. Teda vyberte si ľubovoľné najbližšie miesto a potrebný čas a automobil je na celý deň iba Váš! Vami zvolený typ vozidla Vám privezú, nikam cestovať nemusíte, žiadne neznáme ulice prehľadávať nemusíte! Pracovníci a vlastníci požičovne totiž chápu, že sa ponáhľate. Vám vzniká iba povinnosť preukázať sa vodičským a možno i občianskom preukazom, poprípade pasom. Teda všetky veci spojené s požičaním a navrátením sú prispôsobené v prvom rade Vám. Typ vozidla, čas a dátum i miesto, všetko je len na Vašom ľubovoľnom výbere.

předání

Komfort, pohodlie a služba na štýl osobného šoféra
Vyššie spomenutá firma poskytuje i možnosť v podobe prepravnej služby. Vyberte si, ktorým vozom sa chcete nechať prepraviť z miesta na miesto a zadajte čas i lokalitu. Vami zvolený automobil si pre Vás príde i s vodičom a Vy sa iba s pohodlím oprite a nechajte sa viesť. Na výber máte okrem iných dokonca i možnosť 9- miestneho vozidla! Skutočný luxus!