keyboard_arrow_right
Nechajte si doniesť chutný teplý obed počas celého roka
Nezaradené

Nechajte si doniesť chutný teplý obed počas celého roka

Zdravé stravovanie je dnes naozaj veľmi skloňovaným pojmom. Každý z nás si však pod tým predstaví niečo iné. Vraví sa, že dôležité pre telo je aj to kedy mu jedlo dávkujeme, aký máme pitný režim vody a podobne. Zloženie stravy je samozrejme dôležitá vec. Strava by mala byť vyvážená a mala by mať všetkého podstatného dostatok. Dnes už sa mnohí ľudia rozhodli stravovať alternatívnymi možnosťami, napríklad úplne bez mäsa. AJ to je cesta, ako sa stravovať zdravšie. Avšak aj takáto strava musí byť vyvážená a zdravá.

vyber z menu

Pravidelná strava je teda naozaj dôležitá vec. Pre mnohých ľudí je dôležité aj to, aby telu dodávali čerstvé a teplé varené jedlo. To podporuje trávenie, tráviaci oheň aj metabolizmus. Čím silnejšie je trávenie, tým lepšie si poradí so stravou a taktiež s toxínmi v tele. Vraví sa, že najlepšia je domáca strava, ktorú si pripravíme sami. Tak po prvé vieme úplne presne, čo tam dáme, nemusíme sa teda neustále pýtať a informovať a za druhé takáto strava sa väčšinou dá hneď a čerstvo zjesť, prípadne si ju môžeme vziať do práce. Nie každý má však možnosť alebo čas si uvariť a tak sa stravuje najmä počas pracovného týždňa vonku.

menu

Pokiaľ ste napríklad z časti Ružinov v Bratislave, našom krásnom hlavnom meste, môžete si objednať donaska jedla bratislava ruzinov Gurmánsky dvor. Gurmánsky dvor je reštaurácia, ktorá už dlho dlho varí svojim klientom chutné jedlá na spôsob domácej stravy. Menu je bohaté a myslíme si, že každý tu nájde niečo pre seba, aj keď sa možno stravuje nejakým alternatívnym spôsobom. Navyše alergény sú krásne vyznačené, čo je tiež na reštauráciu veľmi dobrý štandard! Menu má niekoľko možných volieb chodov a jedál a k dispozícii sú aj minútky. Neobávajte sa teda ochutnať a objednať donášku až k vám, iste vás skvelé jedlo na obed poteší aj každý deň po celý rok!