keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Reprezentatívne sklenené dvere
Nákupy

Reprezentatívne sklenené dvere

Sklo je pevnou architektonickou súčasťou nášho priestoru. Pôsobí elegantne, čisto a vyznačuje sa nadčasovosťou.

Také sú aj sklenené dvere na mieru. Váš priestor už nemusí byť ohraničený murovanými stenami a klasickými dverami. Sklenené steny aj vrátane sklenených dverí mu dodajú nádych prevzdušneného priestoru. Dokonale prepúšťajú svetlo a vhodne ho lámu. Sú funkčné, minimalistické a elegantné zároveň.

hall-4132090_640

Sú vhodné do každého priestoru. Vytvoríte pomocou nich elegantný pracovný kútik, butik v obchodnom centre, relaxačnú zónu na pracovisku. Rozdelíte veľký celok na menšie funkčnejšie priestory.

Sklenené dvere na mieru sú v ponuke vo forme otváracích dverí alebo posuvných. Sú súčasťou elegantnej sklenenej plochy a sú do nej zasadené pomocou patentovanej technológie. Celok tak pôsobí kompaktne a pútavo.

Sklenené dvere sú vyrobené zo špeciálneho bezpečnostného skla, ktoré má certifikát kvality a bezpečnosti. V ponuke je mliečne, matné sklo, číre, pieskované alebo s potlačou.

Výnimkou nie je ani ponuka sklenených dverí s logom firmy alebo vlastným návrhom.

Vhodným výberom skla zabezpečíte intimitu priestoru a vytvoríte súkromie pracovníkom ale aj klientom, napríklad v bankách alebo administratívnych budovách. Takisto aj odborné pracoviská získajú pomocou nich lepšiu organizáciu a využiteľnosť.

Ich prevedenie môže byť od podlahy až takmer po strop alebo forma zasadenia do vhodného rámu.

airport-375301_640

Pri výbere doplnkov musíme mať na pamäti, že menej je viac. Už samotná realizácia sklenených dverí je dokonalý architektonický prvok a preto by výber úchytiek a iných doplnkov mal korešpondovať s dizajnom sklenených dverí.

Sklenené dvere sa vyznačujú maximálnou funkčnosťou a sú nenáročné na údržbu. Na rozdiel od klasických dverí ich stačí občas utrieť handričkou.

Správne zameranie, odborné poradenstvo, kalkulácia ceny a celková realizácia sú súčasťou ponúkanej služby.