keyboard_arrow_right
Matrace a všetko pre zdravý spánok vám ponúka firma SEGUM
Nezaradené

Matrace a všetko pre zdravý spánok vám ponúka firma SEGUM

Mať veľa energie na plnenie množstva úloh, ktoré nám prináša pracovný kolotoč, ale mať aj chuť na rozličné aktivity, športové alebo kultúrne, je podmienené dobrým a kvalitným spánkom, počas ktorého naberáme energiu a vyplavuje sa z nás únava. Ak to však z nejakých dôvodov nie je možné, sme po celej noci polámaní, unavení a podráždení, s boľavou krčnou chrbticou a hlavou.

posteľ. bielizeň, matrac

Ležať na zdravotných ortopedických matracoch je základ kvalitného spánku. Na Slovensku pôsobí firma SEGUM už od roku 1992 a zaoberá sa výrobou týchto matracov. Ako prvá začala používať čisto prírodné materiály a dnes ponúka množstvo kvalitných, ale cenovo dostupných matracov pre svojich stálych, ale aj nových zákazníkov. Od začiatku ich existencie mali na zreteli spokojnosť zákazníkov, ktorí sa podľa diktátu trendov najviac zaujímajú o hrubé matrace, ktoré sa postarajú o väčší komfort pri spánku, a to sa snažia aj splniť.

Matrace vyrábajú podľa požiadaviek zákazníkov, ale bez príplatkov, pretože z ponuky vybrali tie najkvalitnejšie typy a vyrábajú ich vo veľkých sériách, čo umožňuje ponúkať ich za dostupné ceny. Každý záujemca tak dostane kvalitu za dobrú cenu. Svoje matrace výrobky ponúkajú na internete, ale aj vo svojich podnikových predajniach v Bratislave, Žiline a Senici, kde vystavujú všetky výrobky, aby si zákazníci mohli každý z nich pozrieť a prípadne aj vyskúšať.

bed-5054985_640

Výrobný sortiment matracov sa delí na sendvičové a pružinové matrace, a tie sa ešte ďalej rozdeľujú na taštičkové a Bonell pružinové matrace. Výrobca tiež prihliada na to, že ľudia v súčasnosti trpia alergiami oveľa viac ako v minulosti, a preto na výrobu matracov používa len originálnu kvalitnú švajčiarsku penu Sanitized, ktorá spĺňa všetky požiadavky na certifikované antibakteriálne vlastnosti. Vďaka tomuto prístupu si firma za roky pôsobenia na trhu získala množstvo stálych spokojných zákazníkov, ktorí majú záruku kvalitných a originálnych produktov pre ich zdravý spánok.