keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_right
Funkčná batožina pre motorkárov alebo spoľahlivé vybavenie na cestách
Zvieratá

Funkčná batožina pre motorkárov alebo spoľahlivé vybavenie na cestách

Jazda na motorke môže so sebou tak, ako ktorýmkoľvek iným dopravným prostriedkom predstavovať potrebu vziať so sebou potrebný náklad. Či už väčší alebo menší, na cesty si skrátka vždy berieme kopec potrebných veci, ktoré však následne musíme niekam uskladniť. A aj v tomto prípade je jedným z najpraktickejších riešením vak, respektíve moto-ruksak. Ku kvalitnejším značkám sa v tomto smere radí dainese.Motokrár, moto-prilba, čierna bunda
Samozrejme aj v prípade batožiny na motorku nemusíme vravieť len o tejto jednej forme, ale viacerých možnostiach, ktoré je už vhodné prispôsobiť podľa potreby. Poznáme preto aj:
Kufre na motorku predstavujú spoľahlivý úložný priestor a môžu byť vyrobené z rôznych materiálov. Ak ale hľadáte odolnejšiu možnosť, je vhodné orientovať sa na hliník. Obzvlášť vtedy, ak majú byť tieto kufre doplnkom terénnych motoriek. V opačnom prípade, teda z hľadiska cestných motoriek dokážu byť vhodnejšie plastové kufre vďaka ich aerodynamickejším tvarom.

  • Tieto doplnky takisto umožňujú umiestnenie na bočné strany, ale tiež na hornú časť. Po bokoch je vhodné nainštalovať pár, zatiaľ čo horný „topcase“ si vystačí sám napr. na odkladanie prilby.

Tašky na motorkusú v podstate podobné ako predchádzajúca možnosť. Sú vyrábané z kože a okrem klasického pripevnenia sa dajú pripnúť na motovaky. Oceniteľnou stránkou je ich schopnosť praktickým spôsobom rozšíriť objem úložného miesta.Jazdec na motorke, rýchlosť, stromy
Vaky alebo takzvané tankvaky predstavujú úložný priestor s veľmi šikovným prístupom, nakoľko sú pripevnené k nádrži motorky. Môžeme ich deliť na tie s popruhmi, magnetické, či na tie, čo sa upínajú na viečko.
K spoľahlivému schovaniu spravidla menších, http://www.rozhlas.cz/ostrava/aktualne/_zprava/stavebni-firmy-nemaji-zajem-o-zakazky-v-mensich-obcich-prikladem-je-hlucinsko–1769289 avšak potrebných prvkov akými sú napríklad kľúče, doklady alebo peňaženka, praktickým a zároveň funkčným spôsobom poslúži moto ladvinka. Tú je možné pripnúť na časť tela, či už ide o pás alebo prípadne tiež nohu alebo ruku.