keyboard_arrow_right
Ako zlepšiť erekciu, keď trpíte nadváhou
Nezaradené

Ako zlepšiť erekciu, keď trpíte nadváhou

Keď trpíte nadváhou, s vašou erekciou to môže, a podľa mojich skúseností aj pôjde, dole vodou. Problémom obéznych mužov je, že ak začnú Googliť alebo ak sa poradia so svojim lekárom, čo by mali urobiť pre zlepšenie svoje erekcie, odpoveď väčšinou znie, „schudnite“. To je veľmi ľahké povedať, no urobiť, to už je trošku ťažšia úloha. Ďalším problémom je, že aj ak sa rozhodnete schudnúť, tak to nepotrvá týždeň ani dva. Bohužiaľ, mnohokrát je to výzva aj na niekoľko rokov. Takže, budete sa moriť chudnutím, budete nervózni, že to nejde podľa vašich predstáv, budete hltať tabletky na erekciu, no a nakoniec zistíte, že ste sa dostali do jedného veľkého začarovaného kruhu, z ktorého sa nejako nedá a nedá dostať. Teda, ako zlepši erekciu lacnegenerika.to, keď máte nadváhu? Toto je môj recept.
Obézny muž s meria obvod pásu

Začnite sa hýbať

Pohyb je liek na všetko a aj na vašu erekciu. Nemusíte sa však hýbať tak, aby ste nejako extrémne a intenzívne chudli, proste sa len hýbte, koľko to pôjde. Pohyb vám pomôže aj vtedy, ak na sebe nosíte kilogramy navyše. Ako sa hýbať? Hlavne tak, aby ste si ešte viac nepoškodili. To znamená, že by ste sa nemali venovať žiadnemu športu, ktorý namáha vaše kĺby a srdce, respektíve, celý https://demagog.cz/politici/413 kardiovaskulárny systém. Vhodné je napríklad plávanie, bicyklovanie alebo rýchla chôdza.
Animácia muža s veľkým bruchom

Jedzte zdravo

Viem, asi máte pocit, že vám dávam návod, ako schudnúť. Áno, tieto veci vám pomôžu aj pri chudnutí, no ich hlavným cieľom nie je redukcia váhy, ale zlepšenie erekcie. Tieto snahy sú v skutku o čosi rýchlejšie, verte mi. Takže, jedzte zdravo v preklade znamená, že by ste sa mal vyhýbať všetkým mastným a ťažkým jedlám, ktoré zaťažujú vaše trávenie. Napríklad, stejk si dať môžete, dokonca si k nemu môžete dať aj zemiaky, no len v takom množstve, aby ste sa po jedle necítili plní.

Začnite žiť naplno

Toto je veľmi náročná rada, respektíve, veľmi náročná úloha, ale pri troche snahy sa to dá. Žiť naplno, tým mám na mysli to, aby ste sa neutápali vo vašom žiali kvôli erekcii či nadváhe, kvôli vašim neúspechom pri chudnutí. Proste si užívajte život, tešte sa z drobností a maličkostí a hlavne, ak môžete, tak si užívajte aj sex samotný.